• تاریخ: فوریه 15, 2017-10:11
  • شناسه خبر: 61691

آغاز توزیع سبد حمایت غذایی ویژه اقشار نیازمند در میناب

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب از آغاز توزیع سبد کالا ویژه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد وسایرمستمری بگیران دستگاه های حمایتی در این شهرستان خبرداد. ...

سبد+غذاییفیروزه میرابی ، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میناب با اشاره به آغاز دهمین طرح توزیع سبد کالای حمایتی با میناب جنوب گفت: اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی شامل مستمری بگیران دستگاه های حمایتی، کمیته امداد و بهزیستی از مزایای این طرح بهره مند می شوند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میناب افزود: افراد تحت پوشش اداره بهزیستی دارای ضایعه نخاعی، توانبخشی و اجتماعی و درخواست پشت نوبت وسایل توانبخشی جز یکی از دریافت کنندگان سبد کالا خواهند بود.

به گفته میرابی مبالغ واریز شده بابت سبد حمایت غذایی قابل برداشت نیست و فقط برای خرید اقلام مذکور از فروشگاه‌های اعلام شده قابل استفاده است و از زمان واریز این مبالغ به حساب‌های سرپرستان خانوار، مهلت چهار ماهه برای خرید این اقلام در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه هزینه سبد حمایت غذایی حداقل ۳۰ هزار تومان و حداکثر نیز ۱۲۰ هزار تومان است ادامه داد: برای خانواده‌های یک نفره ۳۰ هزار تومان، برای خانواده‌های دو نفره ۵۰ هزار تومان و برای خانواده‌های بیشتر از این جمعیت به ازای هر نفر ۱۰ هزار تومان به حساب سرپرستان این خانواده‌ها واریز شده است

.رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میناب اضافه کرد: سقف میران شارژ کارت یارانه برای افراد تحت پوشش بهزیستی موردی۳۰۰ هزار ریال و مستمری بگیران کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی ۳۰۰ هزار ریال تا ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول اذعان داشت: سبد کالا در مرکز شهرستان ،بخش توکهور و هشتبندی، بخش بندزرک، بخش سندرک و بخش مرکزی به اضافه شهر تیروز ، روستای گرازوئیه درمحل فروشگاه های رفاه، تعاونی بهداری و فروشگاه ها توزیع می شود لذا متقاضیان می توانند جهت دریافت سبد کالای خود به نزدیک ترین محل توزیع این طرح اقدام کنند.

میرابی خاطر نشان کرد: محدودیتی در دریافت اقلام نیست و مشمولان می‌توانند به تناسب اعتبار واریز شده به حساب آنها، نسبت به دریافت سبد غذایی خود از هر نام تجاری (بِرند) مد نظر، اقدام کنند.

انتهای پیام/ز

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: