• تاریخ: اسفند ۲۰, ۱۳۹۶-۹:۲۴
  • شناسه خبر: 70049

آغاز نامنویسی از معتکفین در ۴۹ مسجد محوری میناب

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب از آغاز نام نویسی مراسم معنوی اعتکاف در ۴۹مسجد محوری این شهرستان خبر داد. ...

حجت الاسلام محمد بنی خزاعی رئیس تبلیغات اسلامی میناب در گفتگو با میناب جنوب، از انجام اقدامات و هماهنگی‌ها و برنامه ریزی های لازم در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم معنوی اعتکاف در ۴۹مسجدمحوری این شهرستان خبر داد.

رئیس تبلیغات اسلامی میناب افزود: نامنویسی از معتکفین از روز دوازدهم اسفندآغاز شده و تا بیستم اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.

 

بنی خزاعی اظهار کرد: علاقه مندان می توانند همه روزه در ساعات اداری برای ثبت نام  به اداره تبلیغات اسلامی و مساجد محل اعتکاف مراجعه کنند و با توجه به محدودیت مکانی اولویت با افرادی است که زودتر برای ثبت نام مراجعه کنند.

به گفته رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب،خواهران علاقه مند به شرکت در این آئین  باید دارای حداقل ۱۳سال سن و برادران باید ۱۶ سال داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: مراسم معنوی اعتکاف از روز ۱۱ فروردین ماه آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

بنی خزاعی تصریح کرد: اعزام مبلغ به مساجد،برگزاری حلقه های معرفتی، محفل انس با قرآن، طرح با قرآن در زلال اعتکاف، برگزاری جشن میلاد امام علی(ع)، برگزاری مراسم سالروز وفات حضرت زینب(س) و همچنین اعمال ام داوود را از ویژه برنامه های مراسم معنوی اعتکاف خواهد بود که با همکاری نهادهای فرهنگی شهرستان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: