• تاریخ: آذر ۷, ۱۳۹۶-۰:۰۲
  • شناسه خبر: 67530

آغاز گشت‌های امنیتی محله محور بسیج در میناب

فرمانده سپاه میناب از آغاز گشت های بسیج با هدف ارتقای امنیت در محله های میناب خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب، طالب احمدی نیا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب از آغاز طرح حماسه خدمت و امنیت گشت‌های امنیت محله محور بسیج در شهرستان میناب خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت: این طرح همزمان با سراسر کشور، در میناب هم با هدف حفظ امنیت بیشتر در شهر و روستا‌ها آغاز شد.
وی افزود: در کنار گشت‌های محله محور، ایست و بازرسی‌هایی هم در نقاط مختلف شهرستان در جاده‌های مواصلاتی انجام می‌شود.

احمدی نیا حضور بسیج تامین کننده امنیت محلات برشمرد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت عظیم مردمی در برقراری امنیت ضروری است.

وی اضافه کرد: برنامه های گشت زنی و ایست و بازرسی بصورت هدفمند و مطابق با ضوابط قانون در کلیه محورهای مواصلاتی و روستاهای این شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه میناب، اخلاص، صفای باطنی و تکلیف گرایی با همدلی در کنار دستگاه قضایی و تعامل با انتظامی لازمه اجرای گشت‌های امنیتی محله محور بسیج در میناب عنوان کرد.

امام جمعه شهرستان میناب هم گفت: ما به بسیج در برقراری امنیت نیازمندیم و در برقراری امنیت با هیچ احدی تعارف نداریم.

وی، ایست و بازرسی نماد ایستادگی و بیدار بودن برای زدودن خواب از چشم دشمنان و برقراری امنیت و آسایش برای مردم برشمرد و تاکید کرد: موضوع برقراری امنیت شوخی بردار نیست و در اجرای این مهم چیزی به نام خودمانی بودن نداریم.

خطیب جمعه میناب ادامه داد: بسیج در همه عرصه های سیاسی و اقتصادی پیشتاز در برقراری امنیت بوده و در مبارزه با شایعه و شایعه پراکنی نیز پیشگام بوده است.

ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه شهرستان میناب نیز با اعلام آغاز تور ایست و بازرسی توسط بسیج و سپاه شهرستان میناب در این شهرستان گفت: بسیج ویترین حضور مردم در برقراری نظم و امنیت است.

فرماندار ویژه میناب افزود: فرهنگ بسیج فرهنگ الگو گرفته از فرهنگ عاشورای حسینی (ع) است لذا این فرهنگ بسیج باید بین نسل جدید انقلاب انتقال داده شود.

فرماندارویژه میناب افزود: علیرغم همه پشتیبانی های لوجستیکی توسط دشمنان انقلاب از داعش اما فرهنگ و تفکر بسیجی به ارث رسیده و یادگار امام راحل(ره) گروهک داعش را از صحنه روزگار پاک کرد.

وی خاطر نشان کرد: امنیت بازرسی بر اساس قانون اما جدی برای برقراری امنیت انجام شود و کار باید حساب شده و دارای اثر وضعی باشد.

این برنامه با رعایت تمام قوانین و مقررات برای برقراری امنیت بیشتر درمنطقه برگزار شد.

شهرستان میناب با جمعیت ۳۰۰ هزار نفر در ۹۰ کیلومتری بندرعباس قرار دارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: