• تاریخ: فروردین ۲۱, ۱۳۹۸-۱۴:۳۹
  • شناسه خبر: 73478

فرمانده مقاومت بسیج میناب:

آمریکا به هیچ قاعده و قانون بین‌المللی پایبند نیست

فرمانده مقاومت بسیج میناب با اشاره به اظهارات گستاخانه رئیس جمهور آمریکا گفت: این اقدام نشان داد آمریکا به هیچ قاعده و قانون بین‌المللی پایبند نیست. ...

به گزارش  میناب جنوب، سرهنگ دوم پاسدار طالب احمدی‌نیا ظهر امروز به‌مناسبت ولادت حضرت سید الشهداء (ع) و روز پاسدار در دیدار اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب از آمریکا به‌عنوان دولتی بی‌اعتبار و غیرقابل اعتماد یاد و اظهار کرد: بدون تردید اعتماد به چنین دولتی جز ذلت و خواری چیزی دیگری در پی نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه با این اظهارات نه تنها از شایستگی و اقتدار سپاه کاسته نخواهد شد، بلکه باعث اتحاد و همدلی بین آحاد مردم می‌شود، افزود: با این اقدام به همه جهانیان ثابت شد که سردمداران آمریکا به هیچ قاعده و قانون بین‌المللی پایبند نبوده و تمام توافقنامه‌های آنها بی‌پایه و بی‌اساس است.

فرمانده مقاومت بسیج میناب گفت: سپاه متعلق به همه اقشار جامعه است هرچند که ملبس به کسوت پاسداری نباشند.

فرمانده سپاه میناب در ادامه ضمن خیرمقدم و قدرانی از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی میناب بصیرت افزایی و دشمن شناسی را یکی از مقوله های مهم در دانشگاه ها عنوان کرد.

سرهنگ دوم پاسدار طالب احمدی نیا با بیان اینکه ملت ایران اسلامی همه پاسدار انقلاب هستند، گفت: ملت ما همه پاسدار هستند و یکپارچگی و اتحاد ملت ایران کما فی السابق در جهت خنثی سازی اهداف دشمن بی نظیر است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب نیز با اشاره به تصمیم ترامپ گفت: تصمیم دولت آمریکا عمق خباثت و کینه آنها را به سپاه  و جمهوری اسلامی  نشان می‌دهد؛ زیرا آنها تمام ناکامی خود را در منطقه از چشم سپاه و جمهوری اسلامی می‌بینند.

حمید باقری دهبارز افزود: سپاه عصاره ایثار و فداکاری است و بر همان عهدی که با خدا بستند، پایبندند.

دکتر باقری رییس دانشگاه آزاد اسلامی میناب در این نشست صمیمی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی میناب از ظرفیت سپاه و بسیج در روند رو به رشد بیشتر این دانشگاه برای رسیدن به اهداف متعالی انقلاب بهره مند است.

وی اتحاد و همبستگی ملت ایران را در جریان اخیر ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ نادان افزود: اقدام ترامپ ملت ایران را مستحکم و متحدتر ساخت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی میناب گفت: سپاه در همه عرصه ها به عهد و پیمان خود وفا کرده و سپاه مصداق بارز آیه شریفه” الست و بربکم”می باشد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: