• تاریخ: اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷-۱۴:۲۹
  • شناسه خبر: 70851

امام جمعه میناب گفت:

آنهایی که فرمان‌مقام معظم رهبری در مورد برجام برنتافته اند باید توبه سیاسی کنند

امام جمعه میناب تاکید کرد: مسئولان باید در مجامع بین المللی از موضع قدرت حرف بزنند،دنیای سیاسیت دنیای تعارف نیست از سایه جنگ و تحریم سخن نگویید، حق باید با ایستادگی گرفت نه با التماس. ...

به گزارش میناب جنوب، حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر خطیب جمعه شهرستان میناب در خطبه های نماز جمعه امروز در جمع باشکوه نمازگزاران مینابی با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت  رمضان ماه خودسازی است و باید از فیوضات این ماه بهره مند شویم.

وی افزود: ما در بحث تربیت دچار فقر هستیم، شهدا منطبق با الگو های تربیتی ما هستند، چرا ما شهدا را در‌ مباحث تربیتی خود فراموش کرده ایم،شهدا مصداق قدرتمندی ،عزت و خودسازی وجه مشترک همه الگوهای تربیتی هستند ولی ما متاسفانه از این مباحث غافلیم.‌.

وی گفت: نقض عهد جای احساسات نسیت بلکه جای تعقل و تعمل نسبت به این مسائل است، مشکل ما با آمریکا مشکل استراتژیکی است.

خطیب جمعه میناب گفت:  تمام‌کسانیکه فرمان‌مقام معظم رهبری را در مورد برجام برنتافته اند باید توبه سیاسی کنند، باید به  عده های دشمنان اعتماد نکنیم، وای به حال کسی که به وعده های دشمن دلخوش شود.

وی تنها راه پیشرفت و نجات کشور را بهره مندی از استعدادها و ظرفیت های داخلی کشور دانست و گفت: مسئولان باید نسبت به این موضوع مهم اندیشه کنند.

خطیب جمعه میناب اثبات منطق حق رهبری  و رد نظریه کد خدایی آمریکا راجب بد عهدی دولت آمریکا نسبت به تعهداتش پیرامون برجام را یکی از مهمترین نتایج و دستاوردهای خروج دولت ترامپ در برجام برشمرد.

وی تاکید کرد: دشمن باید صدای واحد از ما بشنود، آنها بین سیاسیون هم می خواهند اختلاف بیافکنند، مسئولان باید از موضع قدرت در مجامع بین المللی حرف بزنند،دنیای سیاسیت دنیای تعارف نیست، حرفمان باید در مجامع بین المللی باید قرص و محکم بزنیم، از سایه جنگ و تحریم سخن نگویید، ایستادگی در برابر دشمن باید از مقام معظم رهبری یاد بگیریم.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند اظهار کرد: دشمنان بدانند ما محو شدنی نیستیم، ما آمریکا و اسرائیل را محو و زیر پا می کذاریم، آنها با خروج از برجام تفرقه افکنی در میان کشورهای اسلامی اشاعه می دهند، با همدلی و همفکری  اتحاد خود را به دشمنان نشان می هیم.

حجت الاسلام معتمدی فر ابراز داشت: راهپیمایی ضد استکباری امروز مردم شهرستان میناب نشان از تعهد و همراهی با مقام معظم رهبری تا سر حد شهادت را نشان می دهد و مردم ما ثابت کردند که همیشه در صحنه هستند و از جنگ و تحریم نمی ترسند.

وی تصریح کرد: به محض خروج ترامپ از برجام دولتمردان باید موضع قرص و محکم انقلابی خود را نشان می دادند، حق باید با ایستادگی گرفت نه با التماس.

وی همچنین با اشاره به هفته گرامیداشت مساجد  حضور در مسجد را نشانه ایمان دانست وگفت: مساجد ملک شخصی نیست،مساجد را خطی و جناحی ندانیم، مسجد خانه خداست نه جای کد خدایی کردن، در نظام اسلامی مساجد امنیت ندارند.

انتهای پیام/ز

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: