• تاریخ: می 3, 2021-3:30
  • شناسه خبر: 76542

آیین تجلیل از فرهنگیان بسیجی عرصه تعلیم و تربیت در میناب

آئین تجلیل از مقام شامخ معلم در شهرستان میناب با حضور فرمانده سپاه میناب و معاونین آموزش و پرورش در نمازخانه حوزه شهید عمرانی برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب،به پاس قدردانی از مقام شامخ معلم ۶۵ نفر از معلمان شهرستان میناب از سوی بسیج دانس آموزی با حضور فرمانده سپاه میناب و معاونین آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل شدند.
سرهنگ حسین درویشی در حاشیه این مراسم گفت:همه ما مدیون و وام دار معلمان هستیم و این را باید همه مردم و مسوولان درک کرده و قدردان زحمات این عزیزان باشند.
فرمانده سپاه میناب افزود: امروز هر کسی در هر پست و مقامی افتخاری کسب می کند و مسئولیتی دارد قطعا حاصل تلاش و مجاهدت معلمان انسان ساز جامعه است.
وی بیان کرد: آینده و پیشرفت هر کشور درگرو آموزش و پرورش آن است و معلم باید به علم روز آشنا باشد و جهت پیشرفت دانش آموزان تلاش کند.

فرمانده سپاه میناب شغل معلمی را شغل بسیار حساس دانست و گفت: امروز اگر توفیق خدمت در عرصه های مختلف داریم به پاس تلاش های معلمان در راستای علم آموزی و تربیت نیروی انقلابی است.

این مراسم به همت بسیج دانش آموزی شهید صدوقی، وبسیج دانش آموزی حضرت نرجس(س) شهرستان میناب برنامه ریزی شده بود که در این مراسم از ۹ معلم برادر و۵۶ نفر از خواهران معلم نمونه بسیجی با اهدای لوح سپاس تجلیل شدند.

در شهرستان میناب بیش از سه هزار نفر فرهنگی ،با تعداد۵۰ هزار و ۵۴۵ دانش آموز در ۴۵۳ مدرسه و ۲۱۱۵ کلاس درس فعالیت دارند.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: