• تاریخ: اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷-۱۴:۰۹
  • شناسه خبر: 70734

اجرای بیش از ۱۱ برنامه سازندگی در میناب

فرمانده سپاه ناحیه میناب از اجرای بیش از 11 برنامه به مناسبت هفته بسیج سازندگی در شهرستان میناب خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرگرد طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب گفت: بسیج سازندگی در زمینه محرومیت زدایی خدمات گسترده ایی بخصوص در روستاها انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی به دستور مقام معظم رهبری در سپاه بوجود آمد ، افزود : مهمترین وظیفه بسیج سازندگی رسیدگی به محرومین و محرومیت زدایی است که بسیج سازندگی شهرستان میناب نیز در همین راستا طی یک سال گذشته کار احداث ۴۷ واحد مسکن مددجویی را آغاز کرده که تا پایان اردیبهشت ماه آماده تحویل خواهد شد .

وی همچنین از احداث و افتتاح هشت مسجد را در مناطق مختلف شهرستان ، دو زمین ورزشی ، شش خانه عالم ، یک مدرسه ، دو غسالخانه ، یک بوستان و پنج پروژه آب رسانی در روستاها خبرداد و اضافه کرد: در خصوص  تامین وسایل معیشتی نیازمندان هم کمک های چشمگیری داشته است.

احمدی نیا در ادامه گفت : در سال گذشته نیز مبلغ ۴۶۰ میلیون تومان در عرصه های تولیدی به متقاضیان تسهیلات کم بهره ارائه شد که برای بیش از ۱۵۰ نفر بطور مستقیم از محل پروژه های اقتصاد مقاومتی شغل ایجاد شده و ۱۶۰ نفر هم آموزش های لازم در خصوص توانمندسازی در حوزه اقتصادی را دیدند.

فرمانده سپاه ناحیه میناب یادآور شد که : چهار تیم پزشکی با اعزام به مناطق محروم ، بیش از ۴۰۰ نفر را ویزیت رایگان کردند ، طرح هجرت ۳ هم با شرکت ۴۰۰ دانش آموز در مدارس این شهرستان اجرا شد.

 

وی گفت: در هفته بسیج سازندگی هم بیش از ۱۱ برنامه در شهرستان برگزار می شود که مهمترین آنها به این شرح می باشد؛ افتتاح یک پروژه اقتصاد مقاومتی ، افتتاح یک مسجد ،غسالخانه و خانه عالم ، تجلیل از جهادگران بسیجی ، ویزیت رایگان ، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم ، غبار روبی گلزار شهدا و سرکشی از خانواده معظم شهدا می باشد.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: