• تاریخ: مارس 20, 2019-5:35
  • شناسه خبر: 73300

اجرای طرح گشت های محله محور ویژه ایام نوروز در میناب

فرمانده سپاه ناحیه میناب از اجرای طرح گشت های محله محور ویژه ایام نوروز خبرداد. ...

فرمانده سپاه میناب افزود: سال ۹۷ سال پر جنب و جوشی بود و ما به برکت خون شهدا و اتحاد مردم ۴۰ سالگی انقلاب را جشن گرفتیم.

وی ادامه داد: آمارها از افزایش حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به سال گذشته حکایت دارد که این مهم دشمنان را مأیوس و شکست خورده کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه میناب با بیان اینکه فعالیت‌های بسبج در سال جاری در عرصه های مختلف پررنگ بود و حضور در مناطق محروم و خدمت رسانی به این مناطق در سال جاری تقویت شد، اضافه کرد: تشکیل بیش از ۲۵۰ گروه جهادی با حضور پنج هزار نفر گوشه ای از این فعالیت‌ها است.

احمدی نیا با اشاره به اینکه سپاه یک نهاد حمایتی نیست، گفت: کارهای چون توزیع آرد مناطق محروم، تامین لوازم خانگی، پخت غذا برای نیازمندان، درست کردن سرویس های بهداشتی، تعمیر منازل محروم از جمله کاری های است که در شهرستان میناب انجام شده است.

ساخت ۶۳ واحد مددجویی در میناب

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ۶۳ واحد مددجویی در شهرستان میناب در حال ساخت است گفت: از این تعداد ۲۰ واحد  ظرف وز آینده تحویل داده خواهد شد.

وی از راه اندازی قرارگاه های تحولات محله در سال آینده خبر داد و گفت: این قرارگاه‌ها با محوریت امامان جماعت، معتمدین محله، خیرین، بیسجیان و نخبگان با هدف شناسایی آسیب های اجتماعی و رفع آن راه‌اندازی می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه میناب با اشاره به افزایش سرقت در محلات شهر میناب گفت: گشت های عملیاتی در ایام نوروز فعال خواهد شد.

وی افزود: ۱۴ اکیپ گشت خوروی و پیاده از ۲۷ اسفند ماه تا پایان ایام نوروز کار گشت زنی در سطح شهر میناب را بر عهده خواهند داشت.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: