• تاریخ: مرداد ۱۶, ۱۳۹۶-۹:۴۹
  • شناسه خبر: 64922

بخشداربندزرک:

اجرای ۳۸ پروژه بهداشت و درمان در میناب/ بخش بندزرک میناب آمبولانس ندارد

بخشدار بخش بندزرک با تاکید بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح روستاها گفت:اختصاص یک دستگاه آمبولانس مجهز جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای مردم سطح بخش بندزرک نیاز ضروری است. ...

به گزارش میناب جنوب، علی بلاک بخشدار بندزرک شهرستان میناب از آغاز ساخت ۲خانه بهداشت و درمان و ۲خانه زیست پزشک به نمایندگی از ۳۸ پرژه عمرانی حوزه سلامت در بخش بندزرک خبرداد وگفت: این پروژه ها با اعتبار ۸۶ میلیارد ریال در هفته دولت در میناب به بهره برداری می رسد.

بخشدار بندزرک میناب افزود: با اجرای طرح پوشش سراسری بیمه درمانی همه روستائیان این بخش تحت پوشش بیمه سلامت هستند که از خدمات درمانی و بهداشتی با کاهش هزینه های درمان بهره مند شده اند.

وی احداث و تجهیز و نوسازی خانه های بهداشت سطح بخش را دستاورد دیگر طرح تحول سلامت دانست و عنوان داشت : توجه به بحث ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح روستا و کاهش مراجعات مردم به مراکز درمانی در هفته دولت نیز شاهد افتتاح و بهره برداری از سه خانه بهداشت در سطح بخش خواهیم بود

بخشدار بندزرک اظهار داشت: با توجه به تاکید ویژه دولت بر امر مهم سلامت جامعه و با اجرای طرح تحول سلامت شاهد حضور پزشکان و دندانپزشک و ماما در مراکز درمانی سطح بخش در چهار مرکز درمانی بندرزک، سرمست ، زهوکی و کرگان هستیم که به صورت شبانه روز در مرکز مستقر هستند و اهالی محترم از خدمات ارائه شده استفاده می کنند و این موضوع نیز باعث کاهش مراجعات اهالی به بیمارستان یا مراکز درمانی مرکز شهرستان را به همراه داشته است.

بلاک در خصوص حوزه عمران طرح تحول سلامت در بخش بندزرک عنوان داشت: عملیات ساخت ساختمان جدید مراکز درمانی سرمست و بندزرک و همچنین احداث ساختمان مسکونی  پزشک  مراکز سرمست و کرگان و همچنین خانه های بهداشت جوشکی ، خشک آباد از پروژه های عمرانی در حوزه سلامت در بخش بندزرک در حال اجرا می باشد.

نماینده عالی دولت در بخش بندزرک یکی از موضوعات مهم حوزه عمران  و سلامت بهداشت دهان و دندان عنوان نمود و تصریح کرد: بزودی انجام خدمات یونیت دندانپزشکی در مرکز درمانی کرگان انجام می شود.

بخشدار بندزرک در پایان از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان و مرکز بهداشت و خدمات درمانی شهرستان خواستار اختصاص یک دستگاه آمبولانس بعنوان مهمترین خواسته مردم و مسئولان بخش بندزرک در حوزه سلامت برای ارائه خدمت رسانی بهتر به مردم در سطح بخش بندزرک شد.

انتهای پیام/.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: