• تاریخ: ژوئن 1, 2020-8:18
  • شناسه خبر: 75709

اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری ورزشی بسیج در میناب

معاون فرهنگی هنری سپاه میناب گفت: این جشنواره با مشارکت بیش از 450 شرکت کننده در رشته های مختلف فرهنگی هنری و ورزشی با انتخاب و تجلیل برگزیدگان به پایان رسید. ...

به گزارش میناب جنوب،سرگرد پاسدار اصغر رنجبری معاون فرهنگی هنری سپاه شهرستان میناب گفت: جشنواره فرهنگی هنری و ورزشی به مناسبت گرامیداشت ۴۰ سالگی بسیج و کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در میناب برگزار شد.

سرگرد رنجبری افزود: این جشنواره در رشته های قرآن صوت و ترتیل، اذان، مکبری. شعر آئینی، کاریکاتور، نقاشی،عکاسی، تک خوانی یا خوانندگی، اختراعات و نوآوری، بازی بومی و محلی، اسب سواری ، شنا،قوی ترین مردان ،فوتسال و سرود در سطح حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج در میناب برگزار شد.

معاون فرهنگی هنری سپاه میناب تصریح کرد: این جشنواره در آذرماه سال گذشته آغاز و اختتامیه در دهه فجر پیش بینی شده بود ولی به جهت شیوع ویروس کرونا به زمان دیگری موکول شد.

وی بیان کرد: اختتامیه این جشنواره با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار شد و در ادامه سایر برگزیدگان هر رشته بصورت جداگانه تجلیل می شوند.

رنجبری با اشاره به مشارکت ۴۵۰ نفری بسیجیان در این جشنواره،خاطر نشان کرد:  ۱۰۲ نفر از برگزیده شدگان این جشنوراه در رشته های مختلف با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.

به گفته این مقام مسئول پس از شکست ویروس کرونا جشنواره فرهنگی هنری و ورزشی باز هم در شهرستان میناب برگزار می شود که برگزیدگان این مرحله از مسابقات به مرحله استانی راه پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: