• تاریخ: می 25, 2013-11:22
  • شناسه خبر: 1182

اختصاص ۷۰ درصد از سرمایه‌گذاری‌های سازمان ورزش به رشته‌های رزمی

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور گفت: ۷۰ درصد از سرمایه‌گذاری‌های سازمان ورزش بسیج به سمت رشته‌های رزمی سوق پیدا کرده است. به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از میناب در شرق هرمزگان، سردار کاظم یزدانی امروز در جمع ورزشکاران بسیجی در میناب با اشاره توانمندی‌های شهرستان میناب در بخش‌های مختلف ورزشی اظهار ...

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور گفت: ۷۰ درصد از سرمایه‌گذاری‌های سازمان ورزش بسیج به سمت رشته‌های رزمی سوق پیدا کرده است.13911105000246_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از میناب در شرق هرمزگان، سردار کاظم یزدانی امروز در جمع ورزشکاران بسیجی در میناب با اشاره توانمندی‌های شهرستان میناب در بخش‌های مختلف ورزشی اظهار داشت: در برگزاری المپیادهای ورزشی شهرستانی و استانی در کشور که توسط بسیج برگزار می‌شود ورزشکاران مینابی به نمایندگی از هرمزگان توان بالای خود را به اثبات رسانده‌اند.

وی به کسب مقام‌های برتر ورزشکاران این شهرستان در رشته فوتسال اشاره کرد و گفت: میناب دارای پتاسیل و استعداد بالایی در ورزش است.

یزدانی نگاه سازمان ورزش بسیج کشور به میناب و ورزشکاران آن را نگاهی ویژه دانست و اظهار امیدواری کرد با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان و تربیت بدنی سپاه استان جایگاه ورزشکاران میناب در کشور ارتقا یابد.

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور در ادامه ضمن اشاره به بازدید خود از سد استقلال میناب اظهار داشت: میناب با برخورداری از این سد می‌تواند جایگاه ویژه‌ای در رشته شنا داشته باشد.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح شیوه عملکرد سازمان ورزش بسیج بیان کرد: بیش از ۷۰ درصد از سرمایه گذاری‌های ورزشی در این مجموعه در رشته‌های رزمی صورت می‌گیرد.ورزشکاران بسیجی در رشته‌های رزمی بیشتر از رشته‌های دیگر دارای رتبه هستند.

یزدانی از پیگیری طرح حضور کارشناسان سازمان ورزش بسیج و پیگیری ورزش در رشته‌های مختلف به صورت علمی در استان‌های کشور خبر داد و افزود: بر اساس این طرح طی مدت سه الی پنج سال زمینه حضور ورزشکاران نخبه در تیم‌های ملی فراهم می‌شود.

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور همچنین اظهار داشت: این سازمان باید طی برنامه پنج ساله این ۲۰ هزار ورزشکار در رشته‌های مختلف به جامعه ورزشی کشور تحویل دهد.

یزدانی به شرح وظیفه و استراتژی بسیج کشور پرداخت و گفت: طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری تحصیل، تهذیب و ورزش از مهمترین اموری است که جوانان کشور باید در این مسیر گام بگذارند.

انتهای پیام/۸۸۰۰۴/خ۳۰/ژ

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: