• تاریخ: آوریل 30, 2020-6:36
  • شناسه خبر: 75459

در راستای رزمایش کمک مومنانه/

اداره اوقاف میناب ۱۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان اهدا کرد

رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میناب گفت: رزمایش همدلی با توزیع بیش از ۱۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان آغاز شد. ...

به گزارش میناب جنوب؛ مصطفی محب زاده ، رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میناب اظهار کرد؛ در راستای لبیک گویی به ندای مقام معظم رهبری، رزمایش همدلی و مواسات از سوی این اداره با تهیه و توزیع ببیش از ۱۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان انجام شد.

وی با بیان اینکه نیازمندانی هستند که امروز به واسطه کرونا نیازمند شده و این افراد باید شناسایی شوند، افزود: هدف ما این است که نیازمندی در شهرستان نباشد که شب را گرسنه بخوابد.

محب زاده هدف از اجرای رزمایش ضیافت همدلی را حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، ترویج روحیه انفاق و کمک در سایه همدلی، ترویج روحیه مواسات و برابری دانست و عنوان کرد: ارزش هر بسته تهیه شده ۱۸۰ هزار تومان اعلام شده که اعتبار این بسته‌های معیشتی از محل درآمد موقوفات، بقاع متبرکه و با همکاری متولیان موقوفات، هیئت‌امنای بقاع متبرکه و خیران تهیه شده است.

وی در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند گفت: این اقدامی مناسب جهت محرومیت زدایی است و پس از فرمایشات مقام معظم رهبری و اجرای رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه اتفاقات خوبی افتاد و بخشی از مردمی که نیازمند هستند، دیگران را در کنار خود دیدند.

رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میناب اعلام کرد و گفت: مرحله دیگر توزیع کمک های مومنانه همزمان با نیمه ماه رمضان ولادت امام حسن مجتبی (ع) بین نیازمندان توزیع می گردد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: