• تاریخ: آبان ۱۸, ۱۳۹۶-۹:۱۵
  • شناسه خبر: 67165

رئیس شبکه بهداشت و درمان میناب خبرداد:

ارائه خدمات رایگان تیم پزشکی میناب به ۱۳ هزار و ۵۰۰ زائر پیاده در کربلا

رئیس شبکه بهداشت و درمان میناب گفت:تا کنون 13 هزار و 500 زائر اربعین حسینی ازخدمات درمانی رایگان تیم پزشکی مستقر در کربلای معلی بهره مند شده اند. ...

به گزارش میناب جنوب،دکتر محمد رضا حسینی زینلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب با اشاره به ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی، در طی مسیر منتهی به کربلا و نجف، گفت: تیم پزشکی درمانی متشکل از پزشک، ماما، پرستار، اداری پشتیبانی، دارویی، کارشناسان بهداشتی و اورژانس به تعداد ۴۲ نفر در موکب قمر بنی هاشم میناب از شبکه بهداشت و درمان میناب و بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب به نمایندگی از استان هرمزگان در حال انجام ویزیت رایگان زائر پیاده اربعین حسینی می باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان میناب افزود:تیم پزشکی اعزامی به کربلای معلی به طور متوسط بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ نفر در روز خدمات رایگان به زائرین پیاده انجام داده اند.

وی بیان کرد: تا کنون ۱۳ هزار و ۵۰۰ زائر اربعین حسینی ازخدمات درمانی رایگان تیم پزشکی مستقر در کربلای معلی بهره مند شده اند و روند ادامه خدمات تا یک روز بعد از مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی ادامه خواهد داشت.

حسینی تصریح کرد: خوشبختانه طی بررسی ها و بازدیدهای بهداشتی و درمانی به همراه رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب ضمن رعایت تمامی نکات بهداشتی روزانه شاهد خدمات اوراژانسی، مامایی، پزشکی و دارویی رایگان به زائرین هستیم.

دکتر حسینی اذعان داشت: بیماران تنفسی، دیابت، فشار خون و بیماری‌های خاص باید داروهای ضروری خود را به همراه داشته باشند تا در حین سفر دچار مشکل نشوند. 

وی ادامه داد: بیماران تنفسی نسبت به مشکلات گرد و غبار هوشمندانه عمل کرده و امکانات لازم جهت جلوگیری از تشدید بیماری خود را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: