• تاریخ: فروردین ۲۴, ۱۳۹۸-۲۲:۳۲
  • شناسه خبر: 73536

ارسال دومین محموله ۴۰ میلیونی از میناب به مناطق سیل زده

رییس بسیج سازندگی سپاه میناب از ارسال کمک های مردمی به ارزش40 میلیون تومان از این شهرستان به مناطق سیل زده کشور برای دومین مرحله خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،احمد رنجبر زاده رییس بسیج سازندگی سپاه شهرستان میناب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: دومین محموله کمک های جمع آوری شده ارسالی به مناطق سیل زده از شهرستان میناب به ارش ۴۰ میلیون تومان بوده که از این تعداد ۱۷ میلیون تومان وجه نقد است.

وی بیان کرد: اقلام جمع آوری شده شامل پتو، برنج، روغن، آرد،آب معدنی و موکت به ارزش ۲۳ میلیون تومان بوده است.

رنجبر زاده کلیبی خاطر نشان کرد: طی مرحله اول ۱۲ میلیون وجه نقد و کالاهای اساسی به ارزش  ۲۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده ارسال شد.

مسؤول بسیج سازندگی میناب ضمن تقدیر از مشارکت و همراهی مردم میناب در کمک به همنوعان خود در مناطق سیل‌زده بیان کرد: در صورت جمع‌آوری بیشتر کمک‌های مردمی، ارسال این کمک‌ها به مناطق سیل‌زده در روزهای آینده ادامه دارد.

رنجبرزاده ادامه داد: حوزه‌های مقاومت بسیج و سپاه ناحیه میناب آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی است و در صورت درخواست، آماده اعزام نیرو به مناطق سیل‌زده هستیم.

لازم به ذکر است، در پی جاری شدن سیل در خوزستان و به زیر آب رفتن برخی مناطق این استان، درکلیه حوزه های مقاومت بسیج، با همکاری دهیاری ها و ادارات شهرستان میناب کمک های مردمی به سیل زدگان جمع آوری، بسته بندی و به مناطق سیل زده ارسال می شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: