• تاریخ: می 16, 2017-9:18
  • شناسه خبر: 63549

معاون ستاد تبلیغات روحانی در سال 92:

از روحانی گله دارم و به او رأی نمی دهم/ قدرت و شهامتی را که تصور می کردم در روحانی ندیدم

معاون ستاد تبلیغاتی روحانی در سال 92، امروز معتقد است که روحانی در این 4 سال کاری برای مردم نکرد و علیرغم تلاش های طرفداران روحانی برای حضور دوباره او در ستاد انتخاباتی ایشان، او از این کار سرباز زد و قبول نکرد. ...

به گزارش میناب جنوب،به نقل ازآرمان کرمان محمود متقیان، شخصی که کرمانی ها او را به خوبی به خاطر دارند، معاون ستاد تبلیغاتی روحانی در استان کرمان در سال ۹۲، که بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم به عنوان فرماندار نرماشیر معرفی شد.
اما امروز بعد از گذشت سه سال و نیم از دوره مدیریت دولت تدبیر و امید در کشور، نظر او در خصوص روحانی عوض شده است، او معتقد است که روحانی در این ۴ سال کاری برای مردم نکرد و علیرغم تلاش های طرفداران روحانی برای حضور دوباره او در ستاد انتخاباتی ایشان، او از این کار سرباز زد و قبول نکرد.
محمود متقیان در گفت و گو با خبرنگار ” آرمان کرمان ” در پاسخ به این سوال که چرا در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، به ستاد تبلیغاتی روحانی نپیوستید گفت: آقای ابوسعیدی خیلی تلاش کرد تا در بحث ستاد تبلیغاتی روحانی همکاری کنم اما من از آقای روحانی خیلی گله دارم.
وی افزود: آقای روحانی خصوصا بعد از انتخابات بچه های ستادی را رهاکرد حتی حاضر نشد یک جلسه با مسئولین ستادهای استانی برگزار کند و ببیند که چه کسانی بودند و برایش زحمت کشیدند و متاسفانه تمام بچه ها را رها کرد.
فرماندار سابق نرماشیر خاطر نشان کرد: تمام افرادی که در سال ۹۲ در ستاد آقای روحانی فعالیت می کردند از سراسر استان به بنده زنگ می زنند و گله دارند که بعد از انتخابات مثل حالت کارگرمآبانه با آن ها برخورد شده است.
طیف من اعتدال است اما از عملکرد روحانی رضایت ندارم
متقیان تصریح کرد: طیف اصلاحات در پاسخ دقیقا این الفاظ را به کار می بردند که حالا کاری انجام و تمام شد رفت هر چند تفکر خود من اعتدال است و الان هم بر این موضع خودم هستم اما از عملکرد روحانی رضایت ندارم.
وی ادامه داد: همین اصلاح طلبان تند خیلی راحت می گفتند مگر بچه های ستاد انتخاباتی چه کار کردند، فقط چند تا پوستر چسباندند، آن ها حتی به آقای ابوسعیدی رئیس ستاد تبلیغاتی روحانی در استان کرمان هم رحم نکردند و همین الفاظ را به او هم می گفتند.
متقیان خاطر نشان کرد: بعد از جریان انتخابات سال ۹۲ ، من به عنوان فرماندار نرماشیر انتخاب شدم و کاملا در جریان فعالیت های آن ها بودم لذا بی توجهی های آن ها به افرادی که حتی در ستاد های تبلغاتی روحانی بودند ادامه داشت و متاسفانه این تز را تا پایان ادامه دادند و حتی یک تشکر خشک و خالی هم از ما نکردند.
فرماندار سابق نرماشیر بیان کرد: همین آقای ابوسعیدی چند وقت قبل به من زنگ زد و درخواست همکاری داشت، من هم در پاسخ گفتم شما چهار سال پیش زمانی که همه اصلاح طلبان می ترسیدند برای روحانی تبلیغ کنند این همه زحمت کشیدید آخر چه شد؟
من به روحانی رای نمی دهم
متقیان در ادامه گفت: من امسال به آقای روحانی رای نمی دهم، نمی گویم به شخص دیگری رای  می دهم ولی به روحانی هم رای نمیدهم چون آن ها از  ظرفیت بچه های ستادی که خالصانه برای آن ها کار کردند فقط در زمان انتخابات استفاده می کنند و بعد هم آن ها را فراموش می کنند.
وی تاکید کرد: من جانباز هستم و خیلی از بچه های ستاد هم بچه های رزمنده و جانبازی بودند که در این حوزه فعالیت کردند، ما مهره سوخته ایم و هیچ وقت جریان اصولگرا به ما اعتماد نخواهد کرد.
فرماندار سابق نرماشیر توضیح داد: ما این ریسک را به جان خودم خریدیم تا در ستاد آقای روحانی فعالیت کنیم و بعد همین اصلاح طلبان به ما برچسب زدند و برای راحتی خودشان یکی پس از دیگری بچه ها را از صحنه خارج کردند، به یکی گفتند اصولگرا و به دیگری گفتند تندرو و برای دیگری پرونده درست کردند.
متقیان تاکید کرد: من برای حضور پای صندوق های رای حاضر می شوم ولی رای سفید می دهم و به هیچ عنوان حاضر نیستم به آقای روحانی رای بدهم.
وی در خصوص تحقق وعده های آقای روحانی در دولت یازدهم گفت: آقای روحانی نتوانست به وعده هایی که داده بود عملیاتی کند و من آن قدرت و شهامتی را که تصور می کردم در روحانی ندیدم.
فرماندار سابق نرماشیر عنوان کرد: دولت یازدهم بعد از روی کار آمدن سیاسی کردند در حالی که باید ملاک و دغدغه حل مشکلات مردم باشد ، من با مردم بودم و این سیاسی کاری ها را با یک بررسی ساده می توانید به خوبی مشاهده کنید.
متقیان در پایان اذعان کرد:  روحانی در طول دوران ریاست جمهوری خود توفیقات  خوبی به دست نیاورد گرچه دیدگاهم هنوز اعتدال است ولی از روحانی و عملکرد ایشان راضی نیستم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: