• تاریخ: مارس 17, 2018-12:04
  • شناسه خبر: 70115

جزئیات قتل در شرق هرمزگان؛

طرح نقشه زن مینابی برای قتل همسر/ قاتل فراری در کوه های بشاگرد دستگیر شد

فرمانده انتظامی میناب از دستگیری قاتل فراری در کمتر از 24 ساعت در کوههای صعب العبور بشاگرد و کشف جسد دفن شده مقتول در رودخانه منطقه هشتبندی توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبرداد. ...

سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب در گفتگویی با میناب جنوب پیرامون قتل یک جوان در منطقه هشتبندی با تشریح جزئیات این حادثه گفت:طی روزهای گذشته با اعلام یک فقره مفقودی انسان از سوی یک خانواده ای در منطقه هشتبندی به پاسگاه هشتبندی ، پرونده مفقودی به پلیس آگاهی میناب ارجاع داده می شود.

سرهنگ رستمی افزود: طی بررسی های انجام شده از سوی پلیس آگاهی از سوی خانواده مقتول اعلام می شود که موتور سیکلت در محل پیدا شده و پلیس آگاهی بلافاصله پس از بررسی های انجام شده با کشف لکه های خون بر بدنه موتورسیکلت جزئیات در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از هماهنگی با دادستان و گرفتن نیابت برای ادامه رسیدگی به پرونده ،قاتل(ع-ع) از هشتبندی به کوه های صعب العبور بشاگرد متواری می شود و  پلیس آگاهی مستقر در هشتنبدی مراتب جهت دستگیری قاتل(ع-ع)در دستور کار قرار می دهد.

فرمانده انتظامی میناب ادامه داد: قاتل(ع-ع) از مخفی گاه خود به برادر خانم مقتول تماس گرفته و اعلام می کند که جسد مقتول در یکی از رودخانه های منطقه هشتبندی دفن شده است.

سرهنگ رستمی گفت: پلیس آگاهی میناب در یک اقدام عملیاتی و اطلاعاتی در کمتر از ۲۴ ساعت زمانی که یک خانم به همراه سه نفر از برادرای قاتل در حین بردن غذا به مخفیگاه قاتل بودند توانست مخفیگاه را شناسایی کنند و قاتل را دستگیر کند.

فرمانده انتظامی میناب اظهار کرد: طی بررسی های بعمل آمده از سوی پلیس آگاهی میناب معلوم می شود که همسر مقتول قبل از ازدواج با مقتول، خاستگار قبلی قاتل بوده و با گذشت چهار سال از زندگی مشترک و داشتن فرزند باز علاقه به قاتل (ع-ع)داشته و در این پرونده نقش داده است.

وی اذعان داشت: قاتل پس از دستگیری از همکاری خانم مقتول در اجرای این نقشه شوم  اقرار می کند، خانم مقتول(ک-ع) که از خاستگار قبلی قاتل(ع-ع) بوده با طرح نقشه ای که اگر می خواهند در آینده به همدیگر برسند از خاستگار قبلی خودش(قاتل) می خواهد که شوهر سابقش را به قتل برساند.

سرهنگ رستمی خاطر نشان کرد: پس از اقرار قاتل از جزئیات اجرای نقشه قتل این جوان معلوم می شود که قاتل(ع-ع) پس از گذاشتن سنگ در درون پلاستیک و قرارگیری در مسیر مقتول(الف)-ع) از مقتول می خواد که تا مسیری باهمدیگر مسافتی را طی کنند که پس از رسیدن به مسیر رودخانه با اعلام اینکه کفشم افتاده، مقتول (الف)-ع) موتورسیکلت را نگه می دارد و قاتل(ع-ع) پس از پیاده شدن از پشت سر سنگی که درون پلاستیک داشته بر سر مقتول می کوبد و پس از گلاویز شدن و ضربات مکرر به سر مقتول منجر به قتل این جوان می شود.

سرهنگ رستمی گفت: جسد مقتول از زیر آوار کشف و به همراه تکه سنگ برای سیر آزمایش های لازم به پزشک قانونی تحویل داده شده است و قاتل(ع-ع) به همراه خانم مقتول(ک_ع) به صورت بازداشت موقت راهی زندان شدند.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: