• تاریخ: می 26, 2013-17:02
  • شناسه خبر: 1224

اعتراض مدیرعامل آلومینیوم به کاهش تیم‌های لیگ برتر

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: مدیرعامل باشگاه نفت تهران نباید از یاد ببرد که تلاش جامعه فوتبال سبب نرفتن امتیاز این تیم به اراک شد.   به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل ازانتخاب ورزشی، حسین جباری زاده گفت: نمی دانم چرا برخی افراد با فرافکنی سعی در فاصله بین جامعه فوتبال و ...

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: مدیرعامل باشگاه نفت تهران نباید از یاد ببرد که تلاش جامعه فوتبال سبب نرفتن امتیاز این تیم به اراک شد.

 

به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل ازانتخاب ورزشی، حسین جباری زاده گفت: نمی دانم چرا برخی افراد با فرافکنی سعی در فاصله بین جامعه فوتبال و مانع پیشرفت آن در کشور شوند.

وی با بیان اینکه تیم نفت تهران با تلاش جامعه فوتبال و حمایت تمامی باشگاه‌ها در تهران ماندنی شد، به ایسنا اظهار کرد: حال که تمامی جامعه فوتبال در تلاش برای تجدید نظر در یک تصمیم غیرفوتبالی و ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر هستند برخی آقایان برخلاف جریان مسیر رود سعی در سنگ اندازی دارند.

جباری زاده اضافه کرد: اگر فردوسی پور یک درصد تلاشی که برای بقا نفت در تهران انجام داد را برای ۱۸ تیمی ماندن مسابقات لیگ برتر می کرد اکنون آلومینیوم در این مسابقات ابقا شده بود. نمی دانم چرا نمی خواهیم به تصمیم دست اندرکاران،کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال احترام بگذاریم و بر موضوع غیراصولی خود پافشاری کنیم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان در پایان گفت: امیدوارم هیچگاه گذشته خود را فراموش نکنیم و سعی کنیم به نظر جمع احترام بگذاریم زیرا سنگ اندازی روزی دودش به چشم خودمان می رود و کاری نکنیم که در آینده گره مشکلات با عدم اتحاد جامعه فوتبال کورتر شود.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: