• تاریخ: ژانویه 21, 2021-13:46
  • شناسه خبر: 76310

فیلم/

اعتراض مردم ازعدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی دفترپیشخوان دولت

مهد فرهنگ و هنر استان هرمزگان امروز در یک خدمات پیشخوان دولتی نه فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کند و نه صندلی برای مردم تدارک می بیند. ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب؛ روزهای ابتدایی ورود کرونا انگار یخ خیلی سخت و سردی داشت به گونه ای که سخت آب می شد و تمام مردم از شرکت در مراسمات عمومی واهمه داشتند، حالا اما در آستانه جشن تولد یک سالگی این ویروس منحسوس مسئولین با او انس گرفته و قرار نیست او را شکست بدهند.

روزهای ابتدایی ورود این ویروس، تمام اماکن دولتی و خصوصی از پذیرش افراد بدون ماسک ودستکش خود داری می کردند و از ارائه دادن خدمات به افراد بدون ماسک معذور بودند، حتی برای شما دوست عزیز؛ حالا اما ورود به اماکن دولتی و خصوصی رنگ آرامش به خود گرفته است، آنقدر آرام که نیازی نیست به خود سخت گرفته و روی صندلی بنشینی همین که روی زمین پر از گرد و خاک هم منتظر بمانی کارت پیگیری خواهد شد.

تمام این تفاسیر تصویر حال و روز میناب است، مهد فرهنگ و هنر استان هرمزگان امروز در یک خدمات پیشخوان دولتی نه فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کند و نه صندلی برای مردم تدارک می بیند، افراد را که روی زمین می بینم مثال همان فرزندی شده است که از مادر خسته شده و روی زمین خاکی لم داده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: