• تاریخ: تیر ۲۶, ۱۳۹۸-۱۵:۲۷
  • شناسه خبر: 74509

اعزام مربیان مینابی طرح شهید «بهنام محمدی» به مشهد مقدس

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید صدوقی گفت: 38 مربی از طرح شهید بهنام محمدی ناحیه میناب امروز جهت گذراندن دوره آموزشی به مشهد مقدس اعزام شدند. ...

به گزارش میناب جنوب،امیر رنجبری فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهید صدوقی شهرستان میناب در جمع خبرنگاران اظهار داشت : ۳۸ مربی از طرح شهید بهنام محمدی ناحیه میناب امروز جهت گذراندن دوره آموزشی به مدت ۶ شبانه روز به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی افزود: طرح شهید بهنام محمدی در حقیقت، طرحی برای پیوند زدن میان سه نهاد مهم مدرسه، مسجد و خانواده است؛ در این آموزش‌ها، مربیان با نحوه تبلیغ و آموزش مؤثر فرهنگی و ارتباط گیری با دانش‌آموزان جهت ارتقاء سطح بینش معرفتی و بصیرتی آشنا می‌شوند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهید صدوقی ادامه داد: مساجد باید محل اجتماع و فعالیت‌های فرهنگی نوجوانان باشند؛ نمی‌توان فردی را بسیجی دانست در حالی که با مسجد کاری نداشته باشد و بسیجیان با روحیه انقلابی خود نباید بگذارند مساجد خالی و بی‌رونق باشند.

رنجبری بیان کرد: مدارس ما قبل از آموزش و تعلیم، باید کانون تربیت باشند و کشوری که مردم تربیت شده و فهیم داشته باشد دیگر جایی برای جولان دشمنان و هجمه‌های فرهنگی آنان نخواهد بود.

وی عنوان کرد: متاسفانه با ورود فضای مجازی، خانواده‌ها دچار مشکل شده و روابط عاطفی در خانواده بسیار کمرنگ شده است که در طرح شهید بهنام محمدی ، اهمیت زیادی برای حل این مشکل قائل شده‌ایم.

گفتنی است، شهید بهنام محمدی، نوجوان ۱۳ ساله اهل خرمشهر بود که در جنگ تحمیلی ، علیرغم سن کم و جثه نحیف ، با هوشمندی و چابکی به رزمندگان انقلاب اسلامی کمک می‌کرد ، این نوجوان شهید، در تمام روزهای مقاومت در خرمشهر ماند تا اینکه در مهرماه ۵۹ آسمانی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: