• تاریخ: فروردین ۸, ۱۳۹۸-۲۳:۲۶
  • شناسه خبر: 73429

اعزام ۳ کاروان۴۴ نفره از میناب به اردوی راهیان نور جنوب

جانشین سپاه شهرستان میناب از اعزام ۳ کاروان۴۴ نفره از این شهرستان به اردوی راهیان نور جنوب خبرداد. ...

سرگرد پاسدار محمد حیدری جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میناب در حاشیه آیین اعزام این کاروان به خبرنگار میناب جنوب گفت: این کاروان با ۳ دستگاه اتوبوس به تعداد۱۳۲ نفر از بخش سندرک؛ گورزانگ و گوربند به همراه سرپرست کاروان و راوی، سفر خود را آغاز کردند.

سرگرد حیدری اضافه کرد: مراحل بعدی اعزام کاروان راهیان نور شهرستان میناب نهم فروردین ماه شامل۳ کاروان به تعداد هر کاروان ۴۴ نفر از شهر توکهور و هشتبندی و دهم فروردین ماه هم یک کاروان۴۴ نفره شامل بسیجیان هیات رزمندگان میناب به مناطق جنوب انجام خواهد شد.

وی بیان داشت: مدت سفر کاروان راهیان نور ۵ روز است که زائران مینابی در این سفر معنوی از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندکنار، فاو و یادمان شهدای عملیات های غرورآفرین هویزه، والفجر و شهدای گمنام اهواز بازدید می کنند.

سرگرد پاسدار حیدری خاطرنشان کرد: تا پایان فروردین ماه تعداد ۴۴۰ زائر با ۱۰ دستگاه اتوبوس از این شهرستان به اردوی راهیان نور جنوب اعزام می شوند و در کنار بازدید از مناطق عملیاتی جنوب برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای زائرها در نظر گرفته شده است.

وی بر اهمیت نقش اردوی راهیان نور تأکید کرد و افزود: هدف از اعزام کاروان ‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش های دفاع مقدس است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: