• تاریخ: دی ۴, ۱۳۹۶-۹:۲۸
  • شناسه خبر: 68270

اعزام ۱۳۵ زائر مینابی برای اولین بار به مشهد مقدس

فرمانده سپاه میناب گفت:3کاروان زيارتي شمس الشموس شهرستان میناب به تعداد 135 نفر عازم زيارت حضرت ثامن الحجج(عليه السلام) شد. ...

طالب احمدی نیا، فرمانده سپاه شهرستان میناب در حاشیه اعزام کاروان زیارتی به مشهد مقدس با میناب جنوب گفت: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز و خواست معظم له پیرامون موضوع معنویت افزائی در بسیج و بدنه اجتماع اقدام به اعزام این کاروان انجام شد.

احمدی نیا افزود: اعزام این افراد بر اساس اجرای طرح شمس الشموس مهر رضوی صورت پذیرفته که به این طریق ۳ کاروان به تعداد ۱۳۵ نفر از زائران بار اول حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) که بالای ۴۰ سال سن دارند، به این سفر زیارتی و معنوی مشرف شدند.

فرمانده سپاه میناب با بیان اینکه طرح شمس‌الشموس با هدف اعزام افراد بی‌بضاعت به حرم رضوی در این شهرستان انجام می پذیرد اظهار کرد: طی روزهای آینده یک کاروان زیارتی دیگر از این شهرستان برای اولین بار راهی مشهر مقدس می شوند.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۵۵۰ زائر طی دو مرحله به طرح شمس الشموس اعزام شده اند که پیش بینی اعزام کاروان های دیگر تا پایان سال از این شهرستان به مشهد مقدس ۱۰۰۰ نفر خواهد بود.


انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: