• تاریخ: آذر ۷, ۱۳۹۶-۱۴:۳۹
  • شناسه خبر: 67548

فرمانده سپاه میناب خبر داد:

اعزام ۸۸دانش آموز مینابی به اردوی راهیان نور

فرمانده سپاه میناب گفت: 88دانش آموز با دو دستگاه اتوبوس برای بازدید به مناطق عملیاتی جنوب فرستاده شدند. ...

به گزارش میناب جنوب،طالب احمدی نیا،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب از آغاز اردوهای راهیان نور دانش آموزی خبر داد و اظهار داشت: اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور در دو مرحله صورت می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب گفت: دانش آموز دختر پایه دهم و یازدهم مقطع متوسطه دوم شهرستان میناب در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد:از ابتدای سال تا کنون ۲۶۰ نفر در قالب راهیان نور به مناطق جنگی جنوب اعزام شده اند و تا پایان سال هم ۹۴۰ نفر دیگر اعزام می شوند.

احمدی نیا خاطر نشان کرد: مرحله دوم اعزام راهیان نور دانش آموزی طبق سهیمه اعلام می شود.

وی افزود: این دانش آموزان به مدت ۶روز به همراه راویان دفاع مقدس از مناطق عملیاتی شلمچه، هویزه، شوش و یادمان های شهدا دیدن می کنند.

فرمانده سپاه میناب اظهار کرد: دانش‌آموزان با هدف تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، عهد و پیمان مجدد با شهدا و التزام عملی به ولی امر مسلمین و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مناطق عملیاتی شمالغرب کشوراعزام شدند.

وی راهیان نور را تاثیرگذارترین کار فرهنگی برای دانش آموزان خواند و ابراز داشت: برنامه‌های فرهنگی زیادی در طول سفر ۶روزه برای دختران دانش آموز مینابی در مناطق عملیاتی پیش بینی شده است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: