• تاریخ: می 5, 2019-8:10
  • شناسه خبر: 73949

اعزام ۱۶۰ روحانی به مناطق شهری و روستایی میناب

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب از اعزام 160 مبلغ برای ماه مبارک رمضان در سطح شهر و روستا در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب، حجت الاسلام محمد بنی خزاعی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب گفت: اعزام مبلغ براساس نیاز منطقه به حضور روحانیون صورت می گیرند که بااستقبال روزافزون مردم روبرو هستیم.

رییس اداره تبلغیات اسلامی میناب اظهار کرد: در ماه رمضان امسال ۱۶۰ روحانی تبلیغی به مناطق مختلف میناب طی درخواست و استقبال مردم مومین و متدین اعزام شدند.

وی اضافه کرد:به منظور بهره‌مندی مردم در مناطق مختلف شهرستان میناب از برکات ماه مبارک رمضان، برنامه‌های ویژه‌ای توسط اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار خواهد شد

بنی خزائی افزود:مبلغین اعزامی از حوزه های علمیه قم و استان مجاور بوده و اولویت اعزام با روستا های درو افتاده ومحروم است.

حجت الاسلام بنی خزاعی تاکید کرد: این روحانیون و مبلغین در مساجد، حسینیه ها، ادارات و هیئت های مذهبی فعالیت تبلیغی با موضوع،تشریح گام دوم انقلاب،تفسیر قرآن کریم ،احکام ،اقامه نماز جماعت،سبک زندگی اسلامی و آگاهسازی خانواده ها از تهدید و آسیب های فضای مجازی فعالیت خواهند کرد.

به گفته حجت الاسلام بنی خزاعی ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای تبلیغ است، منبر در امر تبلیغ یک منبع مؤثر است و اصل بر این است که دامنه تفسیر قرآن نیز باز شود.

بنی خزاعی برگزاری آیین های مذهبی، محفل انس با قرآن و احیا لیالی قدر را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در این اماکن خواند و افزود:قبل از شروع ماه مبارک رمضان نیز، تمامی مساجد شهرستان با حضور مردم و مسئولان عطرافشانی و غبارروبی شد.

وی خاطر نشان کرد :سالانه بیش از۶۵۰روحانی به شهرستان میناب اعزام می شود و بالغ بر ۸۶روحانی در منطقه سکونت دارند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: