• تاریخ: می 27, 2013-11:54
  • شناسه خبر: 1266

اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی/ ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تا ۱۳ خرداد

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه استان‌ها در حال اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی هستند، گفت: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان باید تا ۱۳ خرداد پایان یابد. به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل ازعبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس ...

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه استان‌ها در حال اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی هستند، گفت: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان باید تا ۱۳ خرداد پایان یابد.

13911118000195_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل ازعبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اظهار داشت: آزمون ورودی مدارس متوسطه استعدادهای درخشان (سمپاد) و دبیرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی ۱۹ اردیبهشت و آزمون ورودی مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۲ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار ‌شد.

وی ادامه داد: به استان‌ها اعلام کردیم که تا ششم یا هفتم خرداد نتایج آزمون را اعلام کنند و در حال حاضر در برخی استان‌ها، نتایج اعلام شده است.

عرفی اضافه کرد: به استان‌ها تأکید شده است که ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تا ۱۳ خرداد پایان یابد.

وی افزود: در آزمون امسال ۶۸۲ هزار دانش‌آموز برای ورود به مدارس متوسطه استعدادهای درخشان (سمپاد)، دبیرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی، مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی به رقابت پرداختند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: