• تاریخ: مرداد ۲۸, ۱۳۹۷-۱۲:۵۰
  • شناسه خبر: 71859

افتتاح طرح هجرت ۳ در میناب

اردوی طرح هجرت ۳ با حضور مسئولین در دبستان شریعتی ولیعصر میناب افتتاح شد. ...

به گزارش میناب جنوب، طرح هجرت۳ با هدف بهسازی ، زیباسازی و مرمت فضاهای آموزشی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ۲۰مدرسه از شهرستان میناب آغاز شد.

احمد رنجبر زاده مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب افزود: این طرح همزمان در دو منطقه میناب و سندرک در حال برگزاری است که تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.
وی افزود: بیش از ۲۰۰ دانش آموز کار بهسازی و بازسازی را شامل نقاشی و رنگ آمیزی ، تعمیرات میز و صندلی و ایجاد فضای مناسب برای سال تحصیلی جدید در ۲۰مدرسه شهرستان انجام می دهند.
مسئول بسیج سازندگی میناب با بیان اینکه به ازای هر دانش آموز فعال در این طرح سرانه ای در نظر گرفته شده است، گفت: این طرح در قالب یک اردوی جهادی ۱۰ روزه بوده و ۲۰۰دانش آموز در اجرای این طرح فعالیت دارند.

غلامرضا سالاری مدیر آموزش و پرورش میناب نیز گفت : طرح هجرت ۳ توانسته است گامهای موثری را در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش برداردو باید تلاش شود تا با سرعت بیشترو بهتر این روند ادامه پیدا کند .

سالاری به رسالت خطیر آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت نسل آینده ساز هم اشاره کرد و گفت : باید به این رسالت توجه داشت و دانش آموزان برای نقش آفرینی در دستاوردهای نظام و انقلاب تربیت کرد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: