• تاریخ: بهمن ۲۱, ۱۳۹۶-۱۴:۰۹
  • شناسه خبر: 69507

افتتاح و کلنگ زنی ۳۵ پروژه عمرانی در شهرستان میناب

همزمان با نهمین روز از دهه فجرانقلاب اسلامی با حضور معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان 35 پروژه عمرانی در شهرستان میناب افتتاح و کلنگزنی شد. ...

به گزارش میناب جنوب،همزمان با نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور علی رئوفی معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، مشاور استاندار هرمزگان در امورایثارگران،امام جمعه میناب، فرماندار شهرستان میناب ، برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان ، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان میناب و شوراهای اسلامی شهرستان میناب، ۳۵ پروژه عمرانی را در این شهرستان افتتاح وکلنگ زنی شد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در بدو ورود به شهرستان میناب پس از آئین استقبال با حضور در شهر تیرور این شهرستان چهار پروژه را در این شهر تازه تاسیس استان را افتتاح و بهره برداری قرار داد.

ساختمان شهرداری وایستگاه اتش نشانی شهر تیرور با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان ، پروژه روشنایی بلوار اصلی شهر تیرو به نمایندگی از پروژه های برق رسانی شرکت توزیع برق استان در شهرستان میناب و کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظوره شهر تیرور با اعتباری بیش از یک میلیارد تومان از جمله پروژه های بود که با حضورمعاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در شهر تیرور شهرستان میناب افتتاح و کلنگ زنی شد.

رئوفی در ادامه با حضور در شهرک صنعتی شهرستان میناب یک واحد سورت و بسته بندی محصولات کشاورزی به همراه سردخانه را در این شهرک با همراهی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مسئولان شهرستان میناب مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در ادامه با حضور در روستای حاج خادمی شهرستان میناب یک واحد دندان پزشکی روستایی و یک واحد زیست پزشک را به نمایندگی از شش پروژه دندان پزشکی روستایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب مورد بهره برداری قرار داد.

بهره برداری از کتابخانه پستی کانوان پرورش فکری کودکان شهرستان میناب پروژه دیگری بود که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با همراهی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان استانف مشاور استاندار هرمزگان در امور ایثارگران و مسئولان شهرستان میناب مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در ادامه با حضور در بندر تیاب شهرستان میناب پروژه مهم بازارچه ملوانی بندر تیاب این شهرستان را با حضور گسترده مردم این بندر مورد بهره بردار قرار داد و از بخش های مختلف این بازارچه ملوانی بازدید بعمل آورد.

در آئین اقتتاح این بازارچه اهالی بندر تیاب شهرستان میناب از تلاش های دکتر همتی استاندار هرمزگان در پیگیری راه اندازی این بازارچه قدردانی نمودند.

افتتاح و بهره برداری از دو واحد عمل آوری و بسته بندی آبزیان، ماهی و میگو با اعتباری بالغ بر سیزده میلیارد تومان که توسط بخش خصوصی در این بندر احداث شده بودند برنامه پایانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در سفر به شهرستان میناب بود.

شایان ذکر است معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در سفر به شهرستان میناب با همراهی مشاوراستاندار درامور ایثارگران و مسئولان شهرستان میناب با حضور در روستای حکمی این شهرستان با مادر شهید مفقود الاثر احمد شاهی در فضایی صمیمانه دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: