• تاریخ: خرداد ۱۳, ۱۳۹۷-۱۰:۳۷
  • شناسه خبر: 71124

افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی میناب و سیریک در هفته دولت

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی میناب و سیریک در هفته دولت خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب، دکتر سعید کاشانی، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در بازدید از پروژه های بهداشتی درمانی شهرستان میناب و سیریک گفت: تعداد ۲۰ پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان های میناب و سیریک در حال احداث هستند که با بررسی هایی که طی این بازدیدها صورت گرفت، تعدادی از آنها با مشکلات منابع مالی روبرو بودند که با تخصیص اعتبار مورد نیاز، ادامه ساخت این پروژه ها به زودی آغاز می شود.

دکتر کاشانی افزود: تقویت شهرستان میناب به لحاظ موقعیت حساسی که در شرق استان دارد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که تمام تلاش خود را خواهیم کرد این پروژ ها در اسرع وقت و با رعایت استانداردهای لازم به زودی برای خدمت رسانی به مردم به بهره برداری برسد.

به گفته دکتر کاشانی، مراکز جامع سلامت با هر کدام ۳ واحد محل زندگی پزشک و یک سرایداری در روستاهای سرباران، سرمست و شهید مردان شهرستان میناب و همچنین مرکز جامع سلامت شهرستان سیریک با پنج واحد محل زیست پزشک و پرستار و یک واحد سرایداری و آزمایشگاه، در هفته دولت به بهره برداری می رسند.

همچنین بلوک زایمانی، تخت های تک نفره زایمانی (LDR) و آموزشگاه بهورزی شهرستان میناب هم در حال احداث بوده و تا کنون ۵۰ درصد پیشرفت داشته اند.

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: