• تاریخ: اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸-۰:۵۵
  • شناسه خبر: 74116

افتتاح چهار پایگاه مقاومت بسیج در روستای کریان

شامگاه روز چهارشنبه، چهار پایگاه مقاومت بسیج در روستای کریان از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب افتتاح شد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرگرد پاسدار محمد حیدری جانشین فرماندهی سپاه شهرستان میناب گفت: شامگاه روز چهارشنبه همزمان با شب شهادت حضرت خدیجه(س) در آیینی با حضور اقشار مختلف مردم چهار پایگاه مقاومت بسیج در روستای کریان میناب افتتاح وطی حکمی از سوی بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه میناب، فرماندهان پایگاه های مقاومت نیز معرفی شدند.

جانشین سپاه میناب با بیان اینکه اعتقاد داریم که بسیج ادامه دهنده خون شهدا است افزود: با این حرکت جهادی در افتتاح پایگاه مقاومت بسیج در سطح حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج)کریان وحدت رویه همدلی و برابری و برادری بیشتر از گذشته خواهد شد و برنامه‌های زیبایی در این پایگاه های مقاومت انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد:پایگاه های مقاومت بسیج نقش موثری در جذب، سازماندهی و آموزش نیروهای بسیج در دوران دفاع مقدس هشت ساله ایفا کردند.
به گفته محمد حیدری،توسعه و تقویت پایگاه های بسیج در راستای ارتقای توان آموزشی و دفاعی نیروهای جوان و بسیجی برای مقابله با تهدیدات و توطئه دشمنان نظام اسلامی از اولویت هاست.

سرگرد حیدری خاطر نشان کرد: پایگاه مقاومت نبی اکرم(ص) در محله محمد آباد، ذوالفقار در محله خیاری، بقیه الله در محله حنایی و پایگاه مقاومت بسیج شهدای مدافع حرم در محله کُـلن روستای کریان افتتاح و شروع به فعالیت کرد.

گفتنی است، در این مراسم برخی مسؤولین سپاه، بسیج، روحانیون و خانواده معظم شهدا حضور داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: