• تاریخ: جولای 5, 2018-6:45
  • شناسه خبر: 71427

افتتاح کلینیک ویژه تخصصی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از راه اندازی کلینیک ویژه تخصصی در بیمارستان میناب خبر داد ...

به گزارش میناب جنوب،دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از راه اندازی کلینیک ویژه تخصصی در بیمارستان میناب خبر داد؛ و گفت: پیرو دستور صریح و اکید دکتر سید حسین داودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و دکترغریب زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مبنی بر راه اندازه ی کلینک تخصصی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب تا پایان ماه مبارک رمضان با جدیت شبانه روزی این درمانگاه تخصصی از ابتدای تیر ماه به بهره برداری رسید.

وی افزود: یکی از ارزشمندترین کارها در حوزه درمان بیماران شرق هرمزگان و در راستای طرح تحول نظام سلامت  افتتاح کلینیک تخصصی و  ارائه خدمات سریع، آسان و ارزان در انجام این مهم برای مردم میناب و توابع می باشد .

مورخ عنوان کرد: از آنجائیکه مدت معدودی بدلیل محدودیت جا تعدادی از متخصصین در کلنیک داخل شهر استقرار  داشتند ؛ هم اکنون این مهم میسر شده و ساختمانی مجزا و مستقل در محیط بیمارستان تجهیز و با حضور تمامی پزشکان  مستقر در بیمارستان این کلنیک به بهره برداری رسید.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در خصوص نحوه شروع بکار درمانگاه اظهار کرد : ساعت کار کلینیک در ۲ شیفت صبح و عصر از شنبه تا چهارشنبه با تعرفه کاملا دولتی می باشد.

به گفته دکتر مورخ در این مرکز درمانی خدمات سونو گرافی بصورت روزانه در ایام کاری درمانگاه در نوبت عصر ها انجام می شود و ساعت شروع به کار درمانگاه صبح ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ و عصر ها از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه تا ۲۰:۳۰ دقیقه اعلام کرد.

وی اظهار نمود : هدف از راه اندازی این کلنیک تجمیع خدمات تخصصی در نوبت صبح و عصر در داخل بیمارستان، جهت سهولت در امر درمانی بیماران، در دسترس بودن پزشکان آنکال جهت  ارائه خدمات اورژانسی بیماران در بیمارستان و کاهش هزینه های درمانی و بیمارستانی می باشد .

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: