• تاریخ: اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸-۳:۲۱
  • شناسه خبر: 74085

به مناسبت هفته بسیج سازندگی رقم خورد

افتتاح یک باب مسکن مددجویی در روستای سولقان میناب

به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج سازندگی یک باب منزل مسکونی مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستای سولقان با حضور مسئولین به بهره برداری رسید. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ دوم پاسدار طالب احمدی نیا در حاشیه افتتاح پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی در روستای سولقان میناب گفت: این واحد مسکونی با حمایت و مشارکت کمیته امداد شهرستان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به مناسبت هفته بسیج سازندگی و در راستای بهبود وضعیت زندگی مددجویان و ساماندهی منازل مددجویان و نیازمندان این طرح افتتاح شد.

فرمانده سپاه میناب گفت: این واحد مسکونی مددجویی در روستای سولقان با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیون تومان و با زیر بنای ۵۰ متر مربع مورد بهره برداری قرار گرفت.

احمدی نیا اضافه کرد: این واحد مسکونی به نمایندگی از ۱۰ واحد مددجویی با مشارکت گروه های جهادی مستقر در شهرستان میناب ساخته شده که تا پایان سال ۳۳ مسکن مددجویی دیگر به بهره برداری می سد.

وی تاکیدکرد: روند ساخت سایر مسکن مددجویان شهری و روستایی نیز در حال اجرا است که امیدواریم در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسند.

سرهنگ احمدی نیا،ضمن اشاره به خدمات ارزشمند این نهاد مقدس گفت: یکی از مهمترین مباحثی که باعث ماندگاری خدمت می شود تفکر بسیجی و کار اثر گذار برای محرومان است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: