• تاریخ: مرداد ۲۴, ۱۳۹۷-۱۲:۳۶
  • شناسه خبر: 71833

افتتاح ۱۰۵ پروژه عمرانی۵۳۳ میلیاردی ویژه هفته دولت در میناب

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: در هفته دولت سال جاری تعداد 105 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 533 میلیارد و 891 میلیون ریال در این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری می رسد. ...

به گزارش میناب جنوب، محمد احمدی فرماندار ویژه میناب در جمع خبرنگاران با تشریح بخشی از طرح های اجرایی در هفته دولت در میناب، اظهار کرد: در هفته دولت امسال شاهد افتتاح ۱۰۵ طرح و پروژه با اعتباری بالغ ۵۳۳ میلیاردو ۸۹۱ میلیون ریال در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی با بیان اینکه اعتبار پیش بینی شده برای اجرای هشت فصل می باشد، افزود: در بخش توسعه و خدمات شهری و روستایی ۴۰ پروژه با اعتبار ۷۸ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال، در بخش کشاورزی و منابع طبیعی ۸ پروژه با اعتبار ۳۲ میلیارد و ۶۷۹ میلیون ریال، در بخش آب و فاضلاب شهری و روستایی ۵ پروژه با اعتبار ۶۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، در بخش بهداشت و درمان ۲۱ پروژه با اعتبار ۳۰ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال،هزینه در نظر گرفته شده است.
وی همچنین اعتبار در بخش صنعت و معدن و تجارت یک پروژه با اعتبار ۶۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، در بخش آموزش و پرورش ۶ پروژه با اعتبار ۱۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، در بخش حمل و نقل و محورهای مواصلاتی ۲۰ پروژه با اعتبار ۵۹ میلیارد و ۵۹۵ میلیون ریال و در بخش انرژی نیز ۷۵ میلیارد و ۸۳۷ میلیون ریال اعتبار هزینه اعلام کرد.
وی اعلام کرد: مدیران شهرستانی برای تشریح خدمات دولت و تلاش های خویش از هیچ کوششی فروگذار نکنند و با قدرت در برابر کسانی که به ناحق قصد کمرنگ کردن خدمات دولت و نظام را دارند به روشنگری بپردازند.
فرماندار ویژه میناب خاطر نشان کرد:  احمدی با اشاره به اینکه اعتبارات طرح ها و پروژه های هفته دولت در سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش داشته است.


انتهای پیام

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: