• تاریخ: بهمن ۱۰, ۱۳۹۷-۴:۰۷
  • شناسه خبر: 72942

فرماندار ویژه میناب گفت:

افتتاح۱۵۶ پروژه عمرانی ۱۹۰میلیاردی در دهه فجر در میناب

فرماندار ویژه میناب گفت: 156پروژه با اعتباری افزون بر 190 میلیارد تومان دهه فجر امسال در شهرستان میناب به بهره‌برداری می‌رسد. ...

به گزارش خبرنگار میناب جنوب، محمد احمدی فرماندار ویژه شهرستان میناب شامگاه دیروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: تجدید بیعت با آرمان‌های امام و شهدا و اعلام آمادگی برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی در آغازین روز از دهه مبارک فجر بر همه مسئولان ضروری است.

معاون استاندار هرمزگان اظهار کرد: در این راستا امسال در شهرستان میناب بیش از ۱۵۶ پروژه در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی و ترویجی به تولیت دستگاه‌های مختلف این شهرستان بااعتباری بیش از ۱۹۰ میلیارد تومان که بخشی از آن با همکاری بخش خصوصی است،افتتاح و به بهره برداری می رسد.

فرماندار ویژه میناب افزود: در بخش توسعه خدمات شهری و روستایی ۷۲ پروژه، بخش کشاورزی۱۹ پروژه، ورزشی ۴ پروژه، بهداشت و درمان۱۳ پروژه،صنعت و تجارت۹ پروژه، آموزش و پرورش ۷ پروژه ،حمل و نقل۲۱، مسکن۳ پروژه و انرژی ۷ پروژه افتتاح می شود.

به گفته احمدی، اعتبار پروژه ها در بخش مدارس۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، راه۱۱ میلیارد تومان، انرژی۱۵ میلیارد تومان، روستایی۲۴ میلیارد تومان و بهداشت و درمان۳ میلیارد تومان خواهد بود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: