• تاریخ: مهر ۲۰, ۱۳۹۷-۱۵:۰۱
  • شناسه خبر: 72291

افزایش قیمت نرخ بنزین در میناب تکذیب اعلام شد

فرماندار ویژه میناب گفت:هیچ گونه افزایش نرخ بنزین در شهرستان میناب صحت ندارد و کذب محض است. ...

محمد احمدی فرماندار ویژه میناب در گفتگو با میناب جنوب، پیرامون انتشار مطالبی مبنی بر گرانی و کمبود بنزین در جایگاه های سوخت در شهرستان میناب در فضای مجازی اظهار کرد: خبر گران شدن بنزین در میناب در فضای مجازی صحت ندارد و کذب محض است.

فرماندار ویژه میناب با اشاره به تکذیب شایعه  گرانی بنزین در میناب افزود: جایگاه های سوخت در میناب همچنان بنزین به مردم عرضه می کنند و کمبودی در این زمینه احساس نمی شود.

احمدی با تاکید بر اینکه کامیون های سوخت رسانی بنزین به این شهرستان بارگیری شده و آماده توزیع در بین جایگاه های سوخت می باشند، گفت: شهروندان و رانندگان مینابی هیچ دغدغه ای مبنی بر کم شدن یا گرانی نرخ بنزین نداشته باشند.

فرماندار ویژه میناب با اشاره به انتشار برخی خبرها پیرامون نبود بنزین در برخی از جایگاه های سوخت، افزود: علت این موضوع دغدغه مردم از اینکه شاید بنزین گران شود باعث شده تا  برای تامین بیشتر سوخت بنزین به جایگاه های سوخت مراجعه کنند و  جایگاه داران با افزایش متقاضی روبرو شوند.

وی با تاکید بر کذب محض دانستن گران شدن نرخ بنزین در میناب گفت: نرخ بنزین به هیچ وجه گران نمی شود و به نرخ مصوب هزار تومان در اختیار مردم قرار داده می شود.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: