• تاریخ: آذر ۸, ۱۳۹۶-۶:۱۲
  • شناسه خبر: 67564

اقامه نماز مصون بخش ورود به دنیای فضای مجازی است

رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان گفت: اقامه نماز مصون بخش ورود به دنیای فضای مجازی است. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام فروزان نژاد رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان در همایش پیش اجلاس نماز و فضای مجازی در شرق هرمزگان اظهار کرد: اقامه واقعی نماز باعث می شود ،با ورود به دنیای مجازی از آسیبهای این فضا در امان باشیم و با امنیت کامل از آن بهره ببریم و به دیگران نیز بهره برسانیم.

رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان گفت: نقش آفرینی سالم در فضای مجازی ،با تمسک از الگوهای قرانی و عمل به انجام آن امکان پذیر است.

امام جمعه شهرستان میناب هم گفت ،غفلت از فضای مجازی ما را به نابودی می کشاند.

وی  ادادمه داد: از فضای مجازی بعنوان یک ابزاری قوی جهت ترویج و اشاعه فرهنگ قرانی و نماز استفاده نماییم و جوانان را از این طریق ارشاد و راهنمایی نماییم.

معتمدی فر خاطر نشان کرد :عمده هدف ما در اجرای این اجلاس،تربیت قرآنی نسل آینده است.

حجت الاسلام ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان نیز هدف از برگزاری این اجلاس را ، تجلیل از الگوهای قرآنی و شناساندن آنها به جامعه  عنوان کرد.

ابوذر مهدی نخعی ،معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میناب نیز اظهار کرد:فضای مجازی یکی از عرصه های مهم برای توسعه فرهنگ نماز در بین نوجوانان و جوانان است.

حضور روسای ادارت آموزش وپرورش ، نهادها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی شرق هرمزگان در پیش اجلاسیه نماز و فضای مجازی به میزبانی شهرستان میناب چشم گیر بود.

در بخش دیگری از برگزاری این پیش اجلاس از مدیران و فعالان حوزه نماز شرق هرمزگان تجلیل شد.

در پایان مدیرکل ومدیرآموزش وپرورش شهرستان میناب از طرف ستاد اقامه نمازهرمزگان بعنوان مدیر برتر و فعال در حوزه نماز معرفی شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: