• تاریخ: فروردین ۱۰, ۱۳۹۷-۲۱:۲۱
  • شناسه خبر: 70284

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی:

اقتصاد مهمترین عرصه فشار و نفوذ دشمن است

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی گفت: اقتصاد مهمترین عرصه فشار و نفوذ دشمن است. ...

به گزارش میناب جنوب،خطیب جمعه توکهور-هشتبندی ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت به تقارن آن با بهار معنوی و ماههای باعظمت رجب،شعبان و رمضان اشاره کردند و گفتند:بهار طبیعت وقتی شیرین میشود که دلهای ما هم دارای بهار باشد لذا این ایام برای این است که با استفاده درست معنوی از ان عطر معنویت جان انسان ها را فرا بگیرد و فضائل اخلاقی به جای رذائل اخلاقی ؛ در دل ها قرار بگیرد.
حجت الاسلام بارانی با تشکر از حضور باشکوه و مستمر مردم انقلابی توکهور-هشتبندی در برنامه های ملی و مذهبی ؛آنرا ثبات قدم در راه دفاع از انقلاب ارزیابی کرد و اظهار داشت:مجموعه این عوامل سبب شده است که توکهور-هشتبندی تبدیل به قطب فرهنگی و انقلابی در استان شناخته شود.

وی ضمن تشکر از مسئولان منطقه؛ و تجلیل خاص از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی، پلیس راه،راهور و بسیج در تامین امنیت شهرها و جاده ها در ایام نوروز، آنها را افرادی دلسوز و خدوم دانستند و در بیان توصیه ای به مسئولان تاکید کرد:وظیفه همه ما خدمت به مردم است ؛و باید خدمت به مردمی که با تمام وجود سالها پای اسلام و انقلاب ایستادگی کرده اند را افتخار خود بدانیم و بدانیم که ما مسئول هستیم و تکلیف داریم و مهمترین تکلیف ما خدمت صادقانه به مردم است.

حجت الاسلام بارانی با گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ؛آنرا از شعارهای اصلی مردم در ایام انقلاب دانست و گفت:مردم با رای قاطع به جمهوری اسلامی آنرا تثبیت کردند و در طول چهل سال از انقلاب هم جانانه پای آن ایستادگی کردند.

بارانی نامگذاری سال ها توسط مقام معظم رهبری را بر اساس نیازها و ضرورت های کشور دانستند و گفتند:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سالها ؛خطی و مشی مردم و مسئولان را برای پیشرفت و حمایت از عظمت جمهوری اسلامی تعیین میکنند و قطعا امروز بیشترین فشار دشمن در جنگ اقتصادی است.

حجه الاسلام بارانی ضمن توصیه بر استفاده مردم از کالا و تولید ایرانی تاکید کرد:امروز کمک به کشور و شکست دشمن در گرو نبرد اقتصادی و مهمترین سلاح این مبارزه هم حمایت از تولید داخل و کالای ایرانی است لذا مردم بصیر ما همانطور که در جنگ و دفاع مقدس ایثارگری کردند باید در جنگ اقتصادی نیز تلاش کنند.

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی عرصه اقتصادی را از مهمترین عرصه های نفوذ و فشار دشمن دانست و خاطرنشان کرد:رهبر معظم انقلاب با تعیین شعارهای اقتصادی در سالهای اخیر یک خط پدافندی را در مقابل دشمن آرایش دادند تا هم در مقابل هجمه های آنها مقاومت کنیم و هم مسیر پیشرفت و آبادانی کشور هموار شود.

وی با تسلیت سالروز شهادت زینب کبری (س )این بانو را پرورش یافته مکتب اهل بیت دانست و اذعان کرد:عبودیت ؛بندگی خدای تعالی؛حق طلبی؛ظلم ستیزی؛ایثار،شجاعت، ولایتمداری،بصیرت؛عقلانیت، صبر،حیا و عفت از ویژگی های این بانوی بزرگ اسلام است.

امام جمعه توکهور-هشتبندی با بیان اینکه اعتکاف از رویش های انقلاب است؛خاطرنشان کردند:ایام اعتکاف بهترین زمان برای انس و خلوت با پروردگار متعال، تفکر در اعمال و تزکیه و خودسازی است.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: