• تاریخ: دی ۱۵, ۱۳۹۶-۱۴:۱۵
  • شناسه خبر: 68633

خطیب جمعه میناب گفت:

اقدام بر علیه اصول و ارزش های انقلاب رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است

خطیب جمعه میناب گفت:هر گونه اقدامی بر علیه اصول و ارزش های انقلاب رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است. ...

به گزارش  میناب جنوب، حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر، خطیب جمعه شهرستان میناب در خطبه های امروز پانزدهم دیماه در جمع باشکوه نمازگزاران مینابی استمرار انقلاب را در گرو حفظ وحدت، کارفرهنگی، نیروسازی دانست و اظهار کرد: کارفرهنگی همراه با بسته فرهنگی باید صورت گیرد و ارزشها و فرهنگی انقلاب اسلامی برای نسل آینده نهادینه شود.

امام جمعه میناب تخطی از فرمان رهبری را یک نوع سرگردانی و مرگ جاهلیت برشمرد و گفت: عده ای از خارج و داخل کشور با خط دهی از دشمن می خواهند به امنیت ملی ما ضربه بزنند  و وحدت مسلمانان را که رمز پیروزی انقلاب اسلامی است خدشه دار کنند.

وی زمان شناسی و دفاع ازساحت مرجعیت را یکی از ویژگی بارز ملت انقلابی برشمرد و ادامه داد: دشمن از رحیه شجاعت، فداکاری و ایمان ملتغیور ایران اسلامی می ترسد، ملت قهرمان ایران هنوز رهبر انقلاب لب تر نکرده بود به خیابان ها ریختند و فتنه را در حلقوم خفه کردند.

امام جمعه میناب اذعان داشت: نباید نسبت به تحرکات دشمن در منطقه غفلت کرد، و در برخی مسائل نباید دشمن را دست کم گرفت ولو دشمن ضعیف هم که باشد، به دشمن خوش بین و خوش خیال هم نیابد باشیم چرا که خوش بینی و بی مسئولیتی و هر گونه سهل انگاری زمینه و بستر فتنه را فراهم می سازد.

حجت الاسلام معتمدی فر اعتراض به برخی ناکارآمدی برخی دستگاه ها ومعیشت را حق مردم دانست و گفت: مردم از برخی مسائل از قبیل فساد و معتادهای یله و رها از تبعیض خسته شده اند  ، چرا مردم باید با ترس و دلهره وارد ادارات ما بشوند، اما اعتراض با آشوب باید فرق نهاده شود.

امام جمعه میناب اقدامات اخیر دشمن در پی آتش زدن قرآن، اموال عمومی، خودروهای خدمت، مساجد، امامزاده ها و توهین به رهبری توسط برخی افراد نادان محکوم کرد و افزود: هر گونه اقدام بر علیه اصول و ارزش های انقلاب اسلامی و اغتشاش و فتنه و توهین با مقدسات رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است و با فتنه گران باید برخورد شود.

وی تاکید کرد: همه برای ضربه زدن به انقلاب یکی شده اند،عده ای در خارج و عده ای هم در داخل از دشمن خط دهی می کنندو نوکر آنها شده اند و می خواهند سد محکم انقلاب را بشکنند.

حجت الاسلام و المسلمین معتمدی فر، رهبری را نقطه تمرکز ادراه تاریخی ملت در مقابله با بیگانگان برشمرد و گفت:  ما خواب پریشان ترامپ و اسرائیل و عربستان سعودی را در آرزوی پادشاهی که هیچ از ورود به ایران نیز غیر قابل تعبیر می دانیم.

وی تاکید کرد: ترامپ در برخی مسائل بی خودی ذوق زده نشود، همه بدخواهان بدانند که از گندم ایران که هیچ، از جو ایران که هیچ از کاه ایران نیز نخواهید خورد و این آرزو به گور خواهید برد.

خطیب جمعه میناب تصریح کرد: دشمن ما زا از جنگ  شهری نترساند، ما تجربه فتنه ۸۸ و تجربه جنگ شهری سوریه و عراق داریم، ایران فروشان مزدور نیز انگشت روی امنیت ملی ما نگذارند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: