• تاریخ: شهریور ۲۷, ۱۳۹۷-۱۲:۴۱
  • شناسه خبر: 72112

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب

امام حسین (ع) با خون خود درخت اسلام را آبیاری کرد

حجت الاسلام رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: امام حسین (ع) با خون خود درخت اسلام را آبیاری کرد ...

به گزارش میناب جنوب میناب حجت الاسلام رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی گفت:از صدر اسلام تاکنون ریزشها و رویش های زیادی داشته ایم که در زمان امام حسین(ع) این ریزشها به اوج خود رسید و منجر به شهادت پاکترین انسانهای روی زمین شد.

حجت الاسلام رهنمای مهمترین علل و عوامل ریزشها از نظر آموزه های دینی را مال حرام، لجاجت، ساده اندیشی و عامل معرفت شناختی دانست و گفت: کسی که مال حرام می خورد در مسیر درست قرار نمی گیرد و قاتلان امام حسین(ع) و یارانش را کفار به شهادت نرساندند بلکه مسلمانانی بودند که در همان میدان جنگ نماز اقامه کردند ولی شکمهایشان از مال حرام پر بود و لجاجت و ساده اندیشی آنان عقل آنان را ربوده بود.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب شهادت امام حسین (ع) و یارانش را پیروزی خون بر شمشیر دانست و گفت: طبق آیه صریح قرآن حق ماندنی و باطل نابود شدنی است و امروز ما شاهد گسترش اسلام و منزوی شدن دنیای کفر به سرکردگی آمریکا و اسرائیل هستیم و انشاالله با ظهور حضرت مهدی (عج) تمام دنیا از عدل و داد پر خواهد شد.

این مسئول همچنین حضور در مراسمات سوگواری امام حسین (ع) بخصوص ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را امری ضروری دانست و گفت: امروز دشمنان اسلام می خواهند رسالت و قیام امام حسین (ع)  در جهان گسترش پیدا نکند و در این راه شوم خود هزینه های هنگفتی را خرج می کنند ولی به برکت خون پاک و مطهر امام حسین(ع) و یارانش هیچ گاه اهداف دشمن عملی نشده و نخواهد شد.

 انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: