• تاریخ: خرداد ۱۴, ۱۳۹۸-۲:۴۷
  • شناسه خبر: 74333

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع):

امام خمینی (ره) یک اسوه واقعی در شجاعت بود/ اصول و مبانی امام راحل تاریخ مصرف ندارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)ایمان و اعتقاد حقیقی به وجود مردم یکی دیگر از اصول فکری و مدیریتی امام عنوان کرد و گفت:بر خلاف برخی ها که به بهانه رسیدن به قدرت و مسئولیت از روی مردم عبور می کنند و از اعتماد مردم سو استفاده می کنند امام مردم را باور داشت و با تکیه به مردم بعد از ایمان به خدا انقلاب کرد. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلمین موسی پولادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان شامگاه روز دوشنبه در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در روستای فخرآباد میناب با بیان اینکه ملت در ارتحال ملکوتی امام هنوز هم عزادار هستند، افزود: باز تعریف منظومه فکری امام راحل در جامعه  یکی از وظایفی است که در سالگرد ارتحال امام باید مطرح شود.

پولادی افزود: نهضت آزادی ها مترود امام بودند و در منظومه فکری و مدیریتی امام جایی ندارند.

وی توکل و ایمان به خدا یکی از اصول بارز اصول مدیرتی و منظومه فکری امام خمینی(ره) دانست و گفت:امام برای ایجاد انقلاب و برای نگهداری و پیشبرد اهداف انقلاب  ایمان و توکل به خداوند متعال داشت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)ایمان و اعتقاد حقیقی به وجود مردم یکی دیگر از اصول فکری و مدیریتی امام عنوان کرد و گفت:بر خلاف برخی ها که به بهانه رسیدن به قدرت و مسئولیت از روی مردم عبور می کنند و از اعتماد مردم سو استفاده می کنند امام مردم را باور داشت و با تکیه به مردم بعد از ایمان به خدا انقلاب کرد.

پولادی مخالفت با اشرافیت و تاکید به حمایت از مستضعفین را سومین اصل و شاخصه های بارز مدیریتی امام عنوان نمود و تصریح کرد: وزیر ملیارددر در منظومه فکری و مدیریتی امام جایی ندارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) گفت: آنهای که امروز در خانه های ۴۰ تا ۵۰ میلیاردی نشستند و از امام و مستضعفین دم می زنند دروغگو هستند.

پولادی تاکید کرد: تذکر و هشدار نسبت به رفتارهایی که خلاف روح انقلاب اسلامی است و خطر انحراف و درون‌تهی شدن را متوجه جمهوری اسلامی می‌کند امری لازم و واجب است.

وی شجاعت امام اصل چهارم اصول فکری و مدیریتی امام برشمرد و بیان کرد:  امام خمینی (ره) یک اسوه واقعی در شجاعت بود، ایشان در اوج جنگ و در طول ۸ سال جنگ تحمیلی و ظالمانه بر جامعه اسلامی، لحظه ای به خود ترس راه نداد.

وی مقاومت و سازش ناپذیری با نظام سلطه یکی دیگر از ویژگی های امام دانست و بیان کرد: فکر هایی که آن روز امام را وادار به مذاکره و سازش می کردند امروز نیز همان جریان در کشور حاکم است و از طرق مختلف می خواهند با دشمنان انقلاب صلح و سازش کنند.

وی تصریح کرد: رمز بقای شعار و فرمایشات امام راحل(ره) این است که اصول و مبانی فکری امام ریشه در قرآن و مبانی فقهی امام صادق (ع)و مذهب شیعه دارد.

پولادی خاطر نشان کرد: شک نکنید این انقلاب به دست امام عصر مهدی موعود(عج) خواهد رسید و آن افکاری که خلاف جریان انقلاب بکار می گیرند محکوم به فنا  و شکست خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: