• تاریخ: می 26, 2020-22:45
  • شناسه خبر: 75643

پس از تعطیلات کرونایی؛

امتحان پایانی۳ هزار و۸۵۳ دانش آموز پایه نهم در ۱۰۶ آموزشگاه میناب

مدیر آموزش و پرورش میناب گفت: تمامی امتحانات پایانی خرداد ماه ۹۹ پایه نهم نیز به صورت حضوری برگزار می‌شود. ...

 

به گزارش منیاب جنوب،در سال ۹۹ هر سال برگزاری امتحانات مدارس در نوبت دوم کاملا به صورت حضوری و زمان آن هم معمولا از اوایل تا اواسط ماه خرداد بوده است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا زمان و نحوه برگزاری امتحانات در مقاطع مختلف دچار تغییرات زیادی شد.

سعیده کریمی معاون مدیرکل و مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب در حاشیه بازدید از حوزه های امتحانات پایان سال پایه دوازدهم گفت: تمامی امتحانات پایانی خرداد ماه ۹۹ پایه دوازدهم نظری اعم از نهایی و غیرنهایی(داخلی) به صورت حضوری برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش میناب افزود: تمامی امتحانات  پایانی خرداد ماه ۹۹ پایه نهم نیز به صورت حضوری برگزار می‌شود.

کریمی  با بیان اینکه امسال امتحانات پایه نهم به صورت هماهنگ استانی برگزار نمی‌شود، خاطر نشان کرد: تمامی مراحل طراحی سوالات، برگزاری امتحانات و تصحیح اوراق در مدرسه  انجام خواهد گرفت.

به گفته مدیر آموزش و پرورش میناب ۳ هزار و۳۸۵  دانش آموز پایه نهم در ۱۰۶ آموزشگاه متوسطه اول امتحانات خود را شروع کردند و برنامه امتحانات پایانی پایه نهم بر اساس نظر شورای مدرسه به گونه‌ای تنظیم می‌شود که ترجیحا از ششم خرداد ۹۹ شروع  و تا ۳۱ خرداد به اتمام  برسد و نمرات حداکثر تا پایان هفته اول تیرماه ۹۹  در سامانه ثبت شود.

سعیده کریمی با بیان اینکه دانش آموزان دغدغه حضور در حوزه های امتحانی نداشته باشند، اظهار کرد:تمامی مدارس و کلاسها و حوزه های امتحانی قبل و بعد از امتحانات ضد عفونی می شوند

مدیر آموزش و پرورش میناب گفت: امتحانات پایه نهم و دوزادهم با رعایت فاصله گزاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در مدارس انجام می شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: