• تاریخ: می 7, 2017-16:11
  • شناسه خبر: 63397

یادداشت؛

امنیت، اقتدار و عزت ایران اسلامی در سایه تلاش سربازان گمنام بوده است

علیرغم ناامنی های بیشمار در کشورهای همسایه و شنیدن اخبار دلخراش از انفجارها و بی خانمانی مردم بی گناه بیشتر از گذشته معنای واقعی امنیت و مجاهدت وزارت اطلاعات را درک می کنیم. ...

به گزارش میناب جنوب، فرهنگ لغت دهخدا لغت امنیت را بی خوفی و امن، بی بیمی، ایمنی، جای امن، ایمن شدن و در امان بودن معنا می کند. امنیت دادن؛ راحت و آسوده و بی بیم گردانیدن؛ مملکت را امنیت داده است.

آنچه در این سال ها مردم با تمام وجود احساس کرده اند معنای واقعی امنیت در سایه تلاش سربازان گمنام در کشور بوده است.

علیرغم ناامنی های بیشمار در کشورهای همسایه و شنیدن اخبار دلخراش از انفجارها و بی خانمانی مردم بی گناه بیشتر از گذشته معنای واقعی امنیت را درک می کنیم.

امروز مردم از نام وزارت اطلاعات احساس آرامش می کنند، احساس می کنند پنجه فولادین آن بر گردن تروریست ها است اما با مردم مهربان است. یکی از رسالت های وزارت اطلاعات این است که برای جامعه آرامش ایجاد کند و نامش برای مردم امنیت آفرین باشد.

امنیت، سبب شادابی و نشاط جامعه می‌شود، بدون امنیت و نشاط خیری به جامعه و کشور نمی‌رسد و زمینه نارضایتی و دلسرد کردن مردم فراهم می‌شود.

کاری که سربازان وزارت اطلاعات بدون توقع و چشمداشت در راستای امنیت انجام می‌دهند شایسته تقدیر است و ما باید از این همه تلاش آنان قدردانی کنیم.

اقدامات ماموران اطلاعات منجر به خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان و عوامل ضدانقلاب و نیز جلوگیری از ایجاد بحران‌های اجتماعی می‌شود. صهیونیست های مستکبر برای اینکه منافع مسلمانان را به غارت ببرند و کرامت مسلمانان را از بین ببرند، پروژه اسلام‌هراسی را در دنیا به راه ‌انداخته‌اند.

امروز دنیای استکبار تلاش می کند تا اسلام را با چهره داعش به جهانیان معرفی کند اما به حول و قوه الهی پرچم اسلام در سراسر گیتی طنین انداز می شود. در سایه امنیت موجود در جمهوری اسلامی ایران هیچ گروه انحرافی در کشور نمی تواند عرض اندام کند.

برقراری این امنیت به این معنی نیست که دشمن در صدد آسیب رساندن نبوده بلکه دشمن تمامی سعی و تلاش خود را داشته تا بتواند ضربه ای به بدنه کشور وارد کند.

در ایران از یک سو همدلی و از سوی دیگر همراهی و همگامی نیروهای موثر در تامین آرامش و امنیت کشور نظیر وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، قوه قضائیه و نیز ستادهای بالادستی باعث شد راه نفوذ و توطئه های دشمنان خنثی شود.

مردم به خوبی درک می کنند که در کشورهای اطراف بوی باروت و انفجار به مشام رسیده و رنگ خون دیده می شود اما در کشور ما خوشبختانه به سبب وجود نیروها و سربازان گمنام امام زمان(عج) امنیت وجود دارد.

نگارنده: م زاهدی

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: