• تاریخ: تیر ۱۵, ۱۳۹۷-۱۶:۱۵
  • شناسه خبر: 71444

انتقال مسافر مصدم سانحه اتوبوس به شیراز با بالگرد

یک مصدوم به دلیل آسیب جدی و شدید به ناحیه پا و پارگی عروق با بالگرد اورژانس ، به شهرستان لار و از آنجا نیز به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده است. ...

به گزارش میناب جنوب،دکتر فاطمه نوروزیان مشاور امور بانوان و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام خبر واژگونی اتوبوس در شهرستان میناب گفت:این حادثه ساعت ۷:۴۵ امروز جمعه در ۲۵ کیلومتری میناب به سمت بندر عباس به وقوع پیوست.
وی با بیان اینکه تعداد  مصدومین این حادثه ۹ مورد گزارش شده است، افزود:مصدومین بلافاصله توسط آمبولانسهای اورژانس  جاده ایی، چاه شیرین ، دوراهی تیاب و هلال احمر به بیمارستان میناب انتقال داده شدند.
به گفته دکتر نوروزیان واژگونی اتوبوس تلفات جانی در پی نداشته و ۷ مصدوم به بیمارستان میناب منتقل شدند و از این تعداد ۶ نفر همچنان بستری و تحت نظر هستند و مراقبتهای لازم را دریافت میکنند، دو نفر دیگر  از مصدومین بصورت سرپایی درمان  و ترخیص شدند.
دکتر فاطمه نوروزیان ابراز داشت یک مصدوم به دلیل آسیب جدی و شدید به ناحیه پا و پارگی عروق با بالگرد اورژانس ، به شهرستان لار و از آنجا نیز به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده است .
وی خاطر نشان کرد: تمامی مصدومین از وضعیت پایدار بر خوردار هستند.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: