• تاریخ: آذر ۲۲, ۱۳۹۶-۱۰:۴۱
  • شناسه خبر: 67987

انتقال۵۰ دستگاه کانتینر از هرمزگان به روستای زلزله زده کرمانشاه+تصاویر

فرمانده سپاه میناب از انتقال و توزیع 50دستگاه کانتینر اهدایی از هرمزگان برای استفاده مردم زلزله زده روستای زرده در منطقه دالاهو کرمانشاه خبرداد. ...

طالب احمدی نیا، فرمانده سپاه شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار اعزامی میناب جنوب به منطقه زلزله زده روستای زرده دالاهو کرمانشاه گفت: در طی استمرار کمک و خدمات رسانی به مردم زلزله زده روستای زرده بالا و پائین از توابع شهرستان دالاهو تعداد ۵۰کانتینر به همراه ۲ کانکس از هرمزگان جهت استفاده مردم این منطقه قرار گرفت.

فرمانده سپاه میناب افزود: زیر سازی کانکس های روستا روستای زرده پایئن به اتمام رسیده و مرحله پایانی تکمیلی اسکان موقت روستاهای زده بالا طی یک روز آینده آغاز خواهد شد و طی دو تا سه روز آینده به مرحله بهره برداری می رسد.

احمدی نیا اظهار داشت: در کنار فعالیت گروه جهادی برای اسکان موقت مردم این منطقه یک اکیپ پزشکی در سطح روستاهای منطقه بصورت سیار فعالیت می کند و ویزیت رایگان و توزیع دارو به عموم مردم منطقه در حال انجام است.

وی اذعان داشت: در راستای محرومیت زدایی و خدمت به مردم زلزله زده کرمانشاه بازدید از منازل زلزله زدگان و بررسی آنها در دستور کار قرار گرفت و طی یک روز آینده تداوم خواده داشت.

فرمانده سپاه میناب گفت: کانتیرهای اهدایی توسط کارکنان مجتمع بندری شهید رجایی هرمزگان به این منطقه انجام شده و کار هماهنگی، دریافت و توزیع آنها به نحو احسن انجام شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: