• تاریخ: نوامبر 29, 2020-1:43
  • شناسه خبر: 76184

درخواست دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز میناب از مسئولان:

انتقام سخت از عاملان ترور شهید فخری زاده

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز میناب در بیانیه ای ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده را محکوم کردند و خطاب به مسئولین گفتند: بیش از پیش نسبت به حفظ جان سرمایه های ملی کشورمان اهتمام ورزیده شود واز عاملان و دست اندرکاران این جنایت، انتقامی سخت، قاطع و عاجل گرفته شود. ...

به گزارش خبرگزاری  میناب جنوب؛ بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز میناب در بیانیه ای ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده را محکوم کردند، متن این بیان نامه به شرخ زیر است:

الحق شهید فخری زاده مایه ی فخر و مباهات کشورمان با عملکرد عالی و انقلابی خویش همواره مایه ی اقتدار و ترس دشمنانمان بود.

قطعاً با ریختن خون مطهر شهید فخری زاده بر روی زمین، فخری زاده های دیگری شکوفا می شوند. و دشمنان جاهل یقین بدانند؛ «شهید فخری زاده از محسن فخری زاده برایشان خطرناک تر است».

ما دانشجویان انقلابی دانشگاه پیام نور مرکز میناب،  ضمن محکوم کردن این اقدام ناجوانمردانه ، شهادت مظلومانه شهید فخری زاده را محضر مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )،خانواده و همسر محترم ایشان و ملت یکپارچه جمهوری اسلامی ایران تبریک و تسلیت عرض می نماید.

و همچنین خطاب به مسئولین ذی ربط کشور عزیزمان متذکر می شویم :

  1. بیش از پیش نسبت به حفظ جان سرمایه های ملی کشورمان اهتمام ورزیده شود.
  2. از عاملان و دست اندرکاران این جنایت، انتقامی سخت، قاطع و عاجل گرفته شود.
  3. توقف کامل بازرسی های آژانس و همچنین پیشرفت و از سرگیری همه جانبه در عرصه هسته ای و تقویت و شکوفایی آن در دستور کار قرار گیرد.

و در پایان خطاب به ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی یاد آور می شویم؛ دانشجویان بسیجی ، همواره راه شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده اند و برای تحقق آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی مضایقه نمی کنند.

و به حول و قوه الهی با جهاد علمی خود پاسخ دندان شکنی به بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم خواهند داد.

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: