• تاریخ: خرداد ۱۵, ۱۳۹۷-۹:۲۸
  • شناسه خبر: 71181

حجت الاسلام رستگارگفت:

انقلاب اسلامی پایه های دنیای غرب را متزلزل کرده است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام‌سجاد(ع)در جمع مردم روستای نوبند گفت: انقلاب اسلامی پایه های دنیای غرب را متزلزل کرده و دنیا را در یک پیچش تاریخی قرار داده است. ...

به گزارش  میناب جنوب، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام‌سجاد(ع) در مراسم ارتحال ملکوتی امام راحل(ره) در جمع مردم روستای نوبند از توابع شهرستان میناب گفت: کار برای رضای خدا نتیجه اش بهترین پاداشی است که خداوند نصیب فرد می کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام‌سجاد(ع) افزود: ایمان به خدا انسان را محبوب می‌کند، ترس در دل دشمنان می افکند، خدا باوری و عمل صالح بر اساس باور ایمانی عامل ماندگاری است و رنگ روزگار او را کهنه نمی کند.

این مقام مسئول، ابراز داشت: این انقلاب موتور محرکی دارد به نام ولایت که این ولایت انقلاب را شکست ناپذیر و الحمدالله م در جهان قتدر معرفی کرده است که امروز تمام بزرگان و اندیشمندان جهان، تحلیل شان این است که آینده متعلق به اسلام است همان گونه که امام خمینی (ره) فرمودند: به زودی اسلام پست های کلیدی جهان را به تصرف در خواهد آورد.

وی بیان کرد: پاسداران انقلاب اسلامی ۱۰‌ملوان آمریکایی را در جلو ۲ ناو زرهی آمریکایی در حالی با خفت و خواری دست بسته کردند که نتوانستند هیچ غلطی بکنند،۴۰ سال آنها را پشت درب گذاشتیم باز نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

رستگار با اشاره به سرکوب کردن دین و معنویت توسط نظام غرب طی ۴۰۰ سال گذشته، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با تاکید بر دین و معنویت امروز در دنیا الهام بخشی و نقش آفرینی می کند.

وی با بیان این مطلب که انقلاب اسلامی نه تنها تضمین کننده امنیت خود بلکه امنیت دیگر کشورها را تضمین‌کرده است، افزود:  امروز جمهوری اسلامی ایران دنیا را در پیچش تاریخی قرار داده است اتهام دین را برطرف کرده و هیمنه شرق و غرب را فرو ریخته و توانسته هسته های مقاومت را در دنیا پایه گذاری نماید و این امر باعث شده تمام امید مستضعفین جهان معطوف به جمهوری اسلامی ایران بشود.

رستگار گفت: انقلاب اسلامی ایران با انگیزه زمینه سازی حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) شکل گرفت و استمرار پیدا کرد، از آنجایی که این امر خوشایند قدرتهای جهانی نبود، همواره به دنبال شکست انقلاب اسلامی، تجزیه انقلاب اسلامی و در یک کلام نابودی اسلام ناب درآمدند، دشمنان انقلاب به دنبال قداست زدایی و زدن نهادهایی هستند که بازوان اصلی انقلاب هستند اما غفلت از اینکه آینده انقلاب به مراتب بهتر خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افزود: عقبه ایدئولوژیک جمهوری اسلامی ایران و همچنین پیشرفتهای علمی ایران به خصوص در زمینه علوم استراتژیک موجب ترس و وحشت بسیاری از دشمنان شده و دنیای غرب امروز دچار تزلزلی عمیق شده است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: