• تاریخ: نوامبر 12, 2016-14:31
  • شناسه خبر: 59461

در راستای طرح مبارزه با قاچاق؛

انهدام ۳ انبار کالای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در میناب

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از انهدام 3انبار کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش ريالي کالاهاي قاچاق کشف‌شده از اين انبارها دو ميليارد ريال است. ...

82262609-71083048احسان رکنی خوی در گفتگو با  میناب جنوب در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این شهرستان گفت: مأموران انتظامی شهرستان در پی دریافت اخباری مبنی بر وجود انبارهای کالای قاچاق در روستاهای زهوکی و دهو شهرستان میناب پیگیری موضوع را در دستور کار خود قراردادند.

فرمانده انتظامی میناب  افزود: مأموران پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند سه انبار کالای قاچاق به ارزش ریالی دو میلیارد ریال شامل شامل ۲۵ تن و ۸۰ کیلو برنج،۳۸ حلقه لاستیک بزرگ و ۲۹ کارتن چای قاچاق کشف و ضبط کنند.

وی همچنین در اجرای این طرح از کشف و معدم سازی ۹هزار لیتر سوخت قاچاق و سه مخزن دو هزار لیتری،سه مخزن هزار لیتری و پنج مخزن ۲۵۰ لیتری در در این شهرستان خبرداد و گفت: قاچاق کالا پدیده‌ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند و لازم است با شناخت آسیب‌های آن به وظیفه خود در این خصوص به‌خوبی عمل کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان کالا و سرمایه‌های ملی ، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز هرگونه موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به دستگیری هنجارشکنان اقدام شود.

وی بیان کرد: مسؤولیت پویایی و سلامت اقتصاد یک جامعه تنها بر عهده‌ دولت‌ها و حکومت‌ها نیست و همه‌ اقشار جامعه در این زمینه دارای نقش هستند که پلیس توانسته این نقش را به خوبی در شهرستان ایفا کند.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: