• تاریخ: سپتامبر 27, 2020-22:07
  • شناسه خبر: 76113

اهدای بسته های لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند مینابی

با حضور فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید صدوقی میناب تعدادی بسته لوازم التحریر و لباس فرم مدرسه تهیه، بسته بندی و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد. ...

محمد شبتاری در گفتگو با میناب جنوب؛نهادینه کردن فرهنگ کار جهادی در بین دانش آموزان اشاره ای کرد و گفت: این بسته های لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند پایه اول تا ششم ابتدایی در مناطق محروم  شهرستان توزیع شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید صدوقی میناب افزود: برای تهیه و توزیع این این بسته ها شامل دفتر، خودکار، مداد، تراش، پاک کن و خط کش به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه شده است.

مجموع لوازم خریداری شده بالغ یازده میلیون و پانصد هزار تومان عنوان کرد و خاطر نشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون در سومین مرحله از کمک‌های مومنانه، این بسته‌ها ۱۰میلیون تومان بصورت خرید کارت هدیه به همت بسیج دانش آموزی و خیّران تهیه و در اختیار خانواده‌های دانش آموزان آسیب دیده قرار گرفت

شبتاری انجام کمک مومنانه در شرایط سخت و دشوار اقتصادی و معیشتی حرکتی ارزشمند دانست و اضافه کرد: امروز همه ما باید دست به دست هم دهیم تا شرایط تحصیل فرزندان نیازمند فراهم شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: