• تاریخ: اسفند ۲۷, ۱۳۹۵-۱۴:۵۷
  • شناسه خبر: 62488

بخشدار بندزرک خبر داد:

اهدای جهیزیه ۹۰۰ میلیون ریالی به نوعروسان بخش بندزرک میناب

بخشدار بندزرک میناب گفت: 18 سرویس جهیزیه به نوعروسان خانواده های کم توان مالی بخش بندزرک بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) به همت خیرین اهدا شد. ...

جهیزیه بندزرکعلی بلاک بخشدار بندزرک از توابع شهرستان میناب ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز زن با خبرنگار میناب جنوب گفت: وجود با برکت حضرت زهرا(س) برای همه جامعه اسلامی و بشری مایه خیر و رحمت است و بایستی تمام وجود و حرکات ما برگرفته از این الگوی بی نظیر باشد.

بخشدار بندزرک افزود: احسان و بخشندگی خصیصه بارز خاندان نبی رحمت و حضرت فاطمه (س) بوده خیرین محترم بخش بندزرک با تاسی از این ویژگی در اقدامی خداپسندانه ۱۸ سرویس جهیزیه را تقدیم نوعروسان خانواده های کم توان مالی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نبودند کردند.

بلاک اظهار داشت: در شرایط کنونی که بالا رفتن سن ازدواج یکی از دغدغه های مسولان محترم کشور می باشد مشارکت خیرین و مردم در راستای انجام ازدواج آسان می تواند زمینه ازدواج جوانان ما را فراهم کند که بحمدالله در شهرستان و بخش بندزرک برنام های خوبی را شاهد هسنیم .

وی در ادامه عنوان کرد: چهارده قلم کالای اساسی شامل اقلام ضروری برای شروع زندگی مانند ماشین لباسشویی ، یخچال ، چراغ گاز،دو تخته فرش،  جاروبرقی ، سرویس خواب، وسایل کامل آشپزخانه برای نوعروسان بخش بندزرک اهدا می شود.

بلاک ارزش ریالی هر سرویس جهیزیه حدود ۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت:این اقلام به همت خیرین بخش بندزرک و با مشارکت کمیته امداد بندزرک ، بسیج و بخشداری تقدیم نوعروسان شد ولی  ویژگی بارز این سرویس جهیزیه کالاهای با کیفیت و از شرکت های معروف داخلی می باشد که در واقع بر اساس برنامه های اقتصاد مقاومتی دولت و رهنمودهای مقام معظم رهبری حمایت از تولید داخلی می باشد.

به گفته بخشدار بندزرک در طی دو ماه گذشته دو مرحله سرویس جهیزیه  به نوعروسان این بخش اهدا شده که در مرحله قبل بیش از ۶۰ سرویس جهیزیه ویژه مددجویان کمیته امداد توزیع شد.

بلاک یادآور شد: در این مرحله با همت خیرین ۱۸ سرویس جهیزیه به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال بین نوعروسان خانوادهای نیازمند که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند توزیع که جا دارد از همه کسانی که در این اقدام خداپسندانه و بر منش ائمه اطهار استوار است مشارکت کردند تقدیر کرد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: