• تاریخ: خرداد ۲۵, ۱۳۹۷-۹:۴۷
  • شناسه خبر: 71324

اولین ویزیت رایگان پزشکان متخصص خیر در میناب انجام شد

مدیر مددکاری موسسه خیریه محکم گفت: اولین ویزیت رایگان پزشکان متخصص خیر برای درمان کودکان با ناهنجاری مادر زادی در میناب انجام شد. ...

به گزارش میناب جنوب،ملیحه نبوی نیای مدیر مددکاری موسسه خیریه محکم با اشاره به فراهم شدن شرایط درمان کودکان باناهنجاری مادرزادی در شهرستان میناب توسط پزشکان متخصص گفت: با همت وتلاش فرماندار شهرستان میناب و همچنین مدیر موسسه خیریه محکم در تهران زمینه تشکیل و استقرار نمایندگی این موسسه در میناب فراهم شد که پس از آن اولین جلسه ویزیت رایگان کودکان با ناهنجاری مادرزادی در شهرستان انجام شد.

نبوی عنوان کرد: با تلاش مدیر موسسه خیریه در میناب و شناسایی بیش از ۴٠ کودک با ناهنجاری مادرزادی و بررسی پرونده های درمانی آنها زمینه حضور تیم پزشکی متخصص و خیر برای ویزیت آنها در میناب آغاز تا برای ادامه مراقبتهای درمانی زیر نظر موسسه و پزشکان متخصص به تهران اعزام شوند.

نبوی بیان داشت: در این جلسه که با حضور پزشک فوق تخصص کودکان و دیگر همکاران وی در پایگاه درمانی بهزیستی میناب انجام شد پس از معاینات پزشکی آنها به پنج نفر از کودکان نوبت عمل داده شد که با طی مراحل اعلام شده در وقت مقرر برای درمان به تهران اعزام خواهند شد.

مدیر مددکاری موسسه خیریه محکم گفت: تمامی هزینه های اعزام کودکان و اسکان آنها در تهران بر عهده موسسه و رایگان است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: