• تاریخ: آذر ۱۲, ۱۳۹۶-۱۰:۵۱
  • شناسه خبر: 67654

اولین یادواره شهدای شهر میناب برگزار می شود

رئیس ستاد برگزاری یادواره شهداء شهرمیناب از بر گزاری نخستین یادواره در شهدا این شهر خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام محمد بارانی صبح یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان میناب یکی از مهمترین روشهای حفاظت از انقلاب ترویج  ازفرهنگ وارزشهای آن در بین نسلهای گذشته تا کنون عنوان کرد و گفت: اولین یادواره شهدای شهر میناب بیست و هشتم دی ماه در سالن یادگار امام این شهرستان برگزار می شود.

رئیس ستاد برگزاری یادواره شهدای شهر میناب افزود: یکی از نقاط قوت انقلاب جمهوری اسلامی ایران در جهان انتقال بین نسلی آرمانها وارزشهای انقلاب در بین جوانان است.

حجت الاسلام بارانی اظهار داشت: فرهنگ شهادت طلبی وحفاظت از ارزشها وآرمانهای این انقلاب ،امروزه یکی از خواسته های همه مردم به ویژه جوانان کشور بوده که می توان حضور آنها را در بین مدافیعن حرم ملاک این باور دینی و معنوی آنها قرار داد.

رئیس ستاد نخستین یادواره شهدای شهر میناب هدف از برگزاری این یادواره حفظ فرهنگ ایثار وشهادت طلبی در بین نسل های جوان وآشنایی آنها با آرمانهای دینی ومعنوی انقلاب در جامعه عنوان کرد..

به گفته بارانی در این مراسم معنوی علاوه بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از خانواد های شهدا از مدافعین حرم که از این شهر در نبرد با دشمن حضور داشته اند تجلیل و تکریم به عمل خواهد آمد.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: