• تاریخ: فروردین ۸, ۱۳۹۷-۱۴:۰۰
  • شناسه خبر: 70235

اِلِــــنا؛ تنها مسافر نوروزی تهرانی بازمانده تصادف مرگبار لیردف جاسک

تصادف مرگبار مسافران نوروزی مقیم تهران در محور میناب به جاسک 4 کشته و زخمی بر جای گذاشت. ...

به گزارش میناب جنوب، در پی تصادف مرگ بار خودرو با یک کامیون در چهارمین روز تعطیلات نوروزی در منطقه لیردف جاسک ۳ نفر از یک خانواده چهار نفره بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست دادند، حادثه ای که با گذشت ۴ روز رسانه ای نشد و اجساد بدون هویت به بیمارستان جاسک انتقال داده شد.

یکی از شاهدان عینی و پرسنل بیمارستان در گفتگویی افزود: اجساد فوت شدگان به دلیل  شدت برخورد و جراحات زیاد  کاملا متلاشی شده بود به طوری که جسدها قابل شناسایی نبوده و بدون هویت به سردخانه بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان جاسک انتقال می یابد.

وی گفت: در این بین دختر بچه ۳ ساله بر اثر برخورد خودرو با کامیون از ماشین پرت می شود، این دختر بچه پس از انتقال به بیمارستان جاسک با قید فوریت بوسیله آمبولانس ۱۱۵ با موافقت  پذیرش به  بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان اعزام و بدون هیچ گونه مشخصاتی در بیمارستان میناب پذیرش شد.

تصادف مرگباری که حس انسان دوستانه و ایثارگری مادرانه یکی از پرسنل بیمارستان خاتم الانبیاء جاسک بر آن می شودتا به همراه آمبولانس ۱۱۵ به میناب همراه با دختر بچه اعزام شود و از نزدیک سلامت این طفل ساله  مطلع گردد و به عنوان همراه بیمار تا صبح در کنار بیمار جلو بخش آی سی یو منتظر می ماند.

دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان میناب در گفتگویی اظهار کرد:  با توجه به پیگیری های مکرر واحد حفاظت فیزیکی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب با کنکاش از پاسگاه جاسک ، پاسگاه لیردف ، فرمانده نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی میناب خوشبختانه مشخصات خانواده حادثه دیده مشخص شد.

دکتر مورخ  خاطر نشان کرد: طی بررسی های انجام شده پس از پانزده ساعت جست و جو، اجساد این خانواده چهار نفره دارای هویت گردید و معلوم شد که این خانواده اهل تهران بودند و این دختر بچه با اسم اِلِنا دارای هویت گردید.

گفتنی است،علیرغم انجام کلیه اقدامات درمانی تیم پزشکی بیمارستان میناب متاسفانه حال این کوچولوی ۳ ساله وخیم است و هم اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب تحت مراقبت درمانی است.

به گفته یکی از پرسنل بیمارستان میناب،اجساد پدر،مادر و برادر اِلِنا در سردخانه بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان جاسک از طریق پرواز به تهران انتقال داده می شود.

انتهای پیام/ز

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: